Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

AKTUÁLNĚ

24.5.2019

ANIMAL TECH 2019

Příprava na výstavu probíhala nejdříve v areálu firmy, kde jsme si předem vytipovali a nahrubo rozmístili jednotlivé věci. Byl to pouhý zlomek sortimentu, který ale dobře vystihoval naše zaměření a zároveň představil některé z našich novinek. Manipulace se skotem, napáječky a elektrické ohradníky tedy nemohly na výstavě chybět. Z novinek jsme přivezli karanténní box pro nemocná telata, prodloužení až o 5 míst pro kruhová příkrmiště, automatickou napáječku pro drůbež, nové elektrické zdroje RAPTOR, které tak kompletně doplnili tuto řadu a také růžové kolečko, jehož i další barevné varianty určitě zaujmou.
Příprava výstavy

Po celou dobu trvání výstavy foukal silný vítr a rtuť teploměru odmítala překonat hranici 10°C. Přesto že nám počasí zrovna nepřálo, návštěvníků bylo relativně dost. Ti kteří se u nás zastavili, byli většinou již našimi zákazníky a mimo objednávek zboží přímo na stánku si taktéž chodili pro rady a pomoc při řešení stavby elektrických ohrad nebo napáječek.
A právě odborné poradenství s chovem hospodářských zvířat a jejich potřeb je nedílnou součástí a přidanou hodnotou naší firmy.
Výstava ANIMAL TECH 2019Výstava ANIMAL TECH 2019

V pavilonu P vystavovala firma GEA Farming a prezentovala nejnovější dojící technologie, především robotické dojení na kruhové dojírně DairyProQ a jednoboxové robotické dojení Monobox. I zde jsme měli své obchodní zastoupení a setkali se zde jak se stálými zákazníky, tak s novými zájemci.
Stánek GEAStánek Gea

Závěrem bych rád poděkoval jménem firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. za Vaší návštěvu a vyjádřenou přízeň.

Jan Kamír

15.3.2019

Ceník chovatelských potřeb 2019

Ceník 2019

Ceník 2019 ke stažení ve formátu PDF (pokud jej chcete uložit do svého počítače, klikněte na odkaz pravým tlačítkem myší a zvolte "Uložit jako....".)

 

31.12.2018

Jezdecké akce podporované v roce 2018

Víte, že...

V roce 2018 jsme navázali na předchozí rok, co se týká podpory našeho krásného jezdeckého sportu a společně s našimi dodavateli jsme podpořili více než 85 jezdeckých akcí! Rozdali jsme 3 702 kusů kokard, 2 277 kusů kbelíků Gewa a spousty dalších věcných cen a poukazů.

Společně s námi balíčky podpořili i naši dodavatelé, kteří poskytli věcné ceny - česká firma Farnam, specialista na krmné doplňky a kosmetiku, společnost Alavis, která se taktéž zabývá distirbucí a výrobou minerálních doplňků, holandská firma QHP, která nabízí široký sortiment vybavení pro jezdce i koně, česká společnost Mikrop Čebín zabývající se výrobou krmných doplňků a také firma Horze, která nabízí vybavení pro jezdce i koně. Všem, kteří naši činnost podporují, velmi děkujeme! 

Rok 2019

V roce 2019 opět budeme sponzorské balíčky pro jezdecké kluby nabízet. K objednání budou od poloviny února 2019. Opět v nich najdete kokardy, poukazy a další věcné ceny.

Doufáme, že stejně jako v letošním a přechozím roce budeme dělat radost vítězům i ostatním jezdcům a obdržíme spousty krásných fotografií o které se s vámi opět rádi podělíme na našich soc. sítích.

Informace o sponzoringu pro rok 2019 se včas dozvíte zde na našem Infoportálu nebo na našem Facebookovém profilu.  

PROHLÉDNĚTE SI

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Co můžeme nabídnout chovatelům a zemědělcům?

Firma KAMÍR a Co spol. s r.o. byla založena na podzim r. 1991. Od začátku se specializuje na služby pro zemědělství, zejména pak na montáže a servis dojící techniky.

Zastupujeme německou firmu na dojení GEA Farm Technologies, Westfalia Surge. Současně dodáváme potřeby pro chovatele, zejména pak elektrické ohradníky a napáječky. Ve firmě pracuje 55 zaměstnanců. V České republice máme kromě sídla společnosti v Pacově pobočky v Českém Krumlově, Litomyšli, Jaroměři, Plzni, Přáslavicích u Olomouce, Třebíči a na Slovensku v Považské Bystrici a Lučenci.

Více o nás

© 2005 - 2019 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.