Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

AKTUÁLNĚ

6.1.2019

Zdravotní matrace pro psy z paměťové pěny

Stejně jako lidé mají i psi problémy s klouby, páteří nebo otlaky na kůži. Tyto komplikace se týkají především starších psů a psů velkých plemen, jejichž pohybový aparát je vystaven velké zátěži. Pokud chcete přispět k lepšímu a kvalitnějšímu odpočinku vašeho psího miláčka měli byste se zaměřit na místo, kde odpočívá nebo spí.

Pohovka, deka, nebo obyčejný pelech pro psy nejsou vždy tou nejlepší volbou. Proto jsme pro vaše mazlíčky přichystali matrace z paměťové pěny, která svými vlastnostmi odpovídá lidským ortopedickým matracím. Zajišťuje úlevu pro páteř, klouby a nezpůsobuje zvířeti otlaky. Termo - elastická paměťová matrace pro psy je vhodná pro všechna plemena. Matrace se přizpůsobí tělu zvířete, zlepšuje oporu páteře a celkově zajistí lepší komfort při odpočinku. Díky přirozené pórovitosti zajišťuje lepší odvětrání vlhkosti a tím i snížení zápachu.

Termo - elastické paměťové matrace a další chovatelské potřeby pro psy najdete v našem e-shopu.

31.12.2018

Jezdecké akce podporované v roce 2018

Víte, že...

V roce 2018 jsme navázali na předchozí rok, co se týká podpory našeho krásného jezdeckého sportu a společně s našimi dodavateli jsme podpořili více než 85 jezdeckých akcí! Rozdali jsme 3 702 kusů kokard, 2 277 kusů kbelíků Gewa a spousty dalších věcných cen a poukazů.

Společně s námi balíčky podpořili i naši dodavatelé, kteří poskytli věcné ceny - česká firma Farnam, specialista na krmné doplňky a kosmetiku, společnost Alavis, která se taktéž zabývá distirbucí a výrobou minerálních doplňků, holandská firma QHP, která nabízí široký sortiment vybavení pro jezdce i koně, česká společnost Mikrop Čebín zabývající se výrobou krmných doplňků a také firma Horze, která nabízí vybavení pro jezdce i koně. Všem, kteří naši činnost podporují, velmi děkujeme! 

Rok 2019

V roce 2019 opět budeme sponzorské balíčky pro jezdecké kluby nabízet. K objednání budou od poloviny února 2019. Opět v nich najdete kokardy, poukazy a další věcné ceny.

Doufáme, že stejně jako v letošním a přechozím roce budeme dělat radost vítězům i ostatním jezdcům a obdržíme spousty krásných fotografií o které se s vámi opět rádi podělíme na našich soc. sítích.

Informace o sponzoringu pro rok 2019 se včas dozvíte zde na našem Infoportálu nebo na našem Facebookovém profilu.  

18.12.2018

Vánoce s Kamírem 2018

 V sobotu 8.12.2018 proběhla již tradiční akce Vánoce s Kamírem. Pro naše zákazníky byl připraven zajímavý program, bohatá tombola a drobné pohoštění. Děti nám vyrobily ozdoby na náš stromeček. Letos k nám zavítalo více než 600 zákazníků, někteří si odnášeli kromě nákupu, také hodnotné ceny z tomboly. 

 

PROHLÉDNĚTE SI

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Co můžeme nabídnout chovatelům a zemědělcům?

Firma KAMÍR a Co spol. s r.o. byla založena na podzim r. 1991. Od začátku se specializuje na služby pro zemědělství, zejména pak na montáže a servis dojící techniky.

Zastupujeme německou firmu na dojení GEA Farm Technologies, Westfalia Surge. Současně dodáváme potřeby pro chovatele, zejména pak elektrické ohradníky a napáječky. Ve firmě pracuje 55 zaměstnanců. V České republice máme kromě sídla společnosti v Pacově pobočky v Českém Krumlově, Litomyšli, Jaroměři, Plzni, Přáslavicích u Olomouce, Třebíči a na Slovensku v Považské Bystrici a Lučenci.

Více o nás

© 2005 - 2019 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.