Beru na vědomí

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

AKTUÁLNĚ

17. 4. 2018

TECHAGRO 2018

Veletrh TECHAGRO, který probíhal v Brně na výstavišti (od 8. do 12. 4.) byl z našeho pohledu velmi úspěšný jak po stránce organizační, tak z hlediska návštěvnosti. Váš zájem o nové technologie, zejména pak o robotické dojení byl opravdu značný. 
Na venkovní expozici, kde jsme také představovali některé novinky, byl zase zájem především o novou fixační klec naší výroby

Pojďme si ještě na okamžik připomenout výstavu několika fotkami.

Ještě jednou děkujeme za Vaší přízeň a budeme se těšit na další osobní shledání.

13. 3. 2018

Ceník chovatelských potřeb 2018

Ceník pro rok 2018 obsahuje naši aktuální nabídku v přehledném řazení. Lehce se zorientujete v sortimentu souvisejícího zboží, načerpáte inspiraci a dozvíte se nejdůležitější informace a tipy pro správné užívání.

Ceník ve formátu PDF  (Chcete si jej rovnou uložit do svého počítače? Klikněte na odkaz pravým tlačítkem a zvolte možnost "Uložit jako ...". )

21. 2. 2018

Rekonstrukce centrálního skladu a prodejny v Pacově

V současné době probíhá masivní rekonstrukce horních pater prodejny KAMÍR v Pacově.

Osazují se nová okna, z vnitřní strany se zateplují stěny a předělávají se také stropy. Jakmile budou horní patra zevnitř hotová, bude nás čekat velké stěhování prodejních prostor do horních pater, aby ta samá rekonstrukce mohla proběhnout i ve spodních patrech.

Nový kabát pak také dostane i vnější opláštění budovy.

Několik fotografií z rekonstrukce

PROHLÉDNĚTE SI

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Co můžeme nabídnout chovatelům a zemědělcům?

Firma KAMÍR a Co spol. s r.o. byla založena na podzim r. 1991. Od začátku se specializuje na služby pro zemědělství, zejména pak na montáže a servis dojící techniky.

Zastupujeme německou firmu na dojení GEA Farm Technologies, Westfalia Surge. Současně dodáváme potřeby pro chovatele, zejména pak elektrické ohradníky a napáječky. Ve firmě pracuje 55 zaměstnanců. V České republice máme kromě sídla společnosti v Pacově pobočky v Českém Krumlově, Litomyšli, Jaroměři, Plzni, Přáslavicích u Olomouce, Třebíči a na Slovensku v Považské Bystrici a Lučenci.

Více o nás

© 2018 KAMÍR a Co spol. s r.o., tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.