Děkuji, beru na vědomí

Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

AKTUÁLNĚ

7.7.2021

Spouštění nové kruhové dojírny v ZD Sloupnice

 8. června 2021 poprvé vyzkoušeli v zemědělském družstvu Sloupnice novou kruhovou dojírnu, kterou jim naše společnost instalovala. 

28.6.2021

Stín, ochrana proti větru i dešti

Přístřešek pro koně zajistí koním stín, ochranu proti větru i dešti.

Jaké jsou výhody námi dodávaných přístřešků pro koně?

OK Přístřešky mají jednoduchou konstrukci, postavíte je tedy rychle a nemusíte řešit stavbu pevného přístřešku.
OK Díky síťovaným bokům koně z přístřešku lépe vidí ve srovnání s tím, když jsou stěny pevné. Snižuje se tak riziko polekání a vyběhnutí koně z přístřešku např. kvůli autu jedoucímu kolem nebo jiným zvukům, které koně znervózňují, když neznají jejich zdroj.
OK Námi dodávané přístřešky pro koně jsou kvalitní a mají dlouhou živostnost. Konstrukce je vyrobena z pozinkované oceli.
OK Přístřešky jsou také dobře rozvržené, aby koním nic nechybělo a byli v bezpečí.
OK Přístřešky je možné využít také pro dobytek nebo k uskladnění balíků či stroje.

Jaké přístřešky pro koně nabízíme?

Námi nabízené přístřešky se skládají ze střešní konstrukce, plachty, obvodových ohradních panelů a kotvících trnů. Přístřešky nabízíme ve velikostech 3 x 3 m nebo 6 x 3 m, v obou případech ve variantě s ohradními panely i bez ohradních panelů. Pokud již ohradní panely o rozměru 3 m máte, můžete si zakoupit pouze plachtu bez nutnosti pořizování dalších panelů.

Přístřešek lze doplnit také okapem (není součástí dodávky) nebo o panel s dveřmi. Díky předělení panelem a doplnění panelu s dveřmi je možné velký přístřešek 6 x 3 m rozdělit na dva mobilní boxy nebo například na box a volné stání. U menšího přístřešku pak panel s dveřmi uzavře celý přístřešek.

Kompletní mobilní přístřešek EURO 3x3m Kompletní mobilní přístřešek EURO 6x3m

Objednací číslo: 45664
Kompletní mobilní přístřešek EURO 3x3m

Objednací číslo: 45663
Kompletní mobilní přístřešek EURO 6x3m

Co pozitivně hodnotí přímo zákazníci, kteří si přístřešek pro koně u nás zakoupili?

Hodnocení zákazníků

OK Robustní provedení.
OK Rychlá varianta pro postavení a zajištění přístřeší pro koně.
OK Poměrně rychlá montáž, kvalitní a masivní provedení, kvalitní plachta.
OK V přístřešku je i přes pražící slunce slušné klima. Kvalitní kotvy.

 

 

5.3.2021

Virtuální prohlídka stáje s technologií DairyProQ

Společnost Gea nám poskytla odkaz na virtulní prohlídku staje s robotickými technologiemi Monobox a DairyProQ včetně chlazení mléka.  Na tomto odkaze si můžete z pohodlí Vašeho domova prohlédnout, jak celý systém od společnosti Gea vypadá a jaké je rozvržení dané stáje. Ovládání prohlídky je velice intuitivní, v pravém horním rohu si lze volit jednotlivé sekce technologie. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na  jan.kamir@kamir.cz

Odkaz na virtuální prohlídku:
https://www.gea.com/vr/roboticmilking/index2.jsp

PROHLÉDNĚTE SI

Porozhlédněte se pro naší prodejně v Pacově!

Virtuální prohlídka

NOVINKY A SLEVY

Chcete vědět o našich slevových akcích a novinkách v sortimentu jako první? Přihlaste se k odběru novinek e-mailem!

Co můžeme nabídnout chovatelům a zemědělcům?

Firma KAMÍR a Co spol. s r.o. byla založena na podzim r. 1991. Od začátku se specializuje na služby pro zemědělství, zejména pak na montáže a servis dojící techniky.

Zastupujeme německou firmu na dojení GEA Farm Technologies, Westfalia Surge. Současně dodáváme potřeby pro chovatele, zejména pak elektrické ohradníky a napáječky. Ve firmě pracuje 55 zaměstnanců. V České republice máme kromě sídla společnosti v Pacově pobočky v Českém Krumlově, Litomyšli, Jaroměři, Plzni, Přáslavicích u Olomouce, Třebíči a na Slovensku v Považské Bystrici a Lučenci.

Více o nás

© 2005 - 2021 KAMÍR a Co spol. s r.o. | tvorba e-shopu UNIPEX CZ s.r.o.