Zboží zakoupené v e-shopu v období od 1.12. do 24.12.2023 můžete vyměnit až do 15.1.2024. Pozor! Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Hračky a hry pro děti

V dnešní době digitální zábavy je stále důležitější najít pro naše děti hračky, které je nejen baví, ale také je vzdělávají a rozvíjejí jejich kreativitu. V našem eshopu nabízíme hračky, které splňují obojí a zároveň se stávají nezapomenutelnými kousky dětských sbírek:

  • Detailní modely traktorů, kombajnů a dalších zemědělských strojů přinášejí nejen hodiny zábavy, ale také přibližují dětem svět zemědělství a technologie.
  • Zvířecí království je plné dobrodružství a příběhů. Ať už si vaše dítě vybere roztomilé plyšové zvířátko nebo se ponoří do světa koní a jejich příběhů, s našimi hračkami zažije ty správné chvíle radosti.
  • Deskové hry podporují myšlenkové a strategické schopnosti a zároveň posilují rodinné vazby. Naše nabídka deskových her pro děti spojuje tento zážitek s láskou k přírodě a s farmářským životem. Ať už se vaše dítě vydá na dobrodružnou cestu hrou "Farmáři nezlob se", prozkoumá tajemství farmy ve hře "Farma", objeví divy lesa nebo se ponoří do světa rybníka, naše hry nabízí nejen zábavu, ale také vzdělávání a seznámení s přírodou.

Nakupujte u nás a objevte svět, kde kvalitní hračky inspirují, vzdělávají a především baví.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 47 produktů
1