Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Zahradní nářadí

Naše nabídka zahradního nářadí zahrnuje vše, co potřebujete pro kompletní péči o zahradu. Bez ohledu na to, zda jste začátečník nebo zkušený zahrádkář, naše kvalitní nářadí vám pomůže udělat z vaší zahrady krásné a útulné místo. Široká škála ručního zahradního nářadí zahrnuje hrábě, lopaty, vidle, krumpáče, sekery, pily a mnohé další. Určitě si vyberete zahradní nářadí přesně podle vašich potřeb. Kromě ručního zahradního nářadí najdete v naší nabídce také zahradní kolečka, zahradní konve a barely, holinky, široký sortiment ručního nářadí, které představuje základ každé dílny, statku nebo farmy, nářadí do stáje a podkovářské nářadí.

V naší nabídce najdete také zahradní nářadí od renomované značky Fiskars.

O značce Fiskars

Fiskars je synonymem pro kvalitu, odolnost a inovaci. Zahradní nářadí Fiskars je navrženo tak, aby vyhovovalo i těm nejnáročnějším zahrádkářským úkolům. Pokud si vyberete nářadí značky Fiskars, můžete si být jisti, že investujete do dlouhodobého a spolehlivého řešení pro vaše zahradnické potřeby.

Více informací

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 109 produktů
12