Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Zemní vrtáky

Zemní vrtáky se uplatní v široké škále pracovních činností. Jsou nepostradatelným pomocníkem při stavbě oplocení, usazování sloupků a kůlů nebo výsadbě stromků. Zemní vrtáky nabízíme také v rámci nářadí pro elektrické ohradníky v sekci půdní vrtáky.

Jaké nabízíme zemní vrtáky?

V naší nabídce najdete jednoduché ruční zemní vrtáky určené k vrtání jamek o průměru od deseti do dvaceti centimetrů. Ruční zemní vrták pronikne do i tvrdší hlíny a nezasekne se ani na menších kamenech. Pro náročnější pracovní podmínky je vhodné použít motorový zemní vrták – jamkovač, který je konstruován tak, aby tvrdou práci odvedl za vás. Není nutné jej při práci přitlačovat silou. Motorový zemní vrták nejlépe funguje, když proniká do půdy vlastní vahou.

Investice do zemního vrtáku vám ušetří velkou námahu i čas. Navíc pokud si vyberete zemní vrták v kategorii A, můžete na něj jako registrovaný uživatel získat slevu 10 % (slevu můžete využít pouze na jeden nákup ročně).

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 6 produktů
1