Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Příkrmiště pro koně a skot

V této kategorii najdete příkrmiště pro koně, skot a telataKruhová příkrmiště se hodí zejména pro přikrmování ve výběhu nebo na pastvě. Příkrmiště jsou vyrobena z kovu, kdy jsou žárově pozinkována nebo jsou vyrobena z polyetylenu.

Ostatní potřeby pro koně a skot najdete v samostantých kategoriích Potřeby pro koně  Chov skotu.

Pokud doplníte krmelec ochrannou sítí, zabráníte roztahování krmiva a tím jeho znehodnocování a ztrátám. Pokud zvířata spotřebují založené krmivo do 2 dnů, není nutné použít střechu. Pokud zvířata žerou dávku delší dobu, je vhodné příkrmiště doplnit střechou, aby nedocházelo k znehodnocování krmiva.

 

K čemu slouží příkrmiště?

Příkrmiště slouží k uložení sena nebo senáže při krmení hospodářských zvířat. Snižují ztráty a zabraňují znečišťování píce. Vyberte si u nás krmelec pro koně, skot a telata na balíky sena.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 19 produktů
1