Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Příkrmiště pro koně a skot

V této kategorii najdete příkrmiště pro koně, skot a telata různých velikostí pro 4-20 zvířatKruhová příkrmiště se hodí zejména pro přikrmování ve výběhu nebo na pastvě. Kovová příkrmiště jsou žárově pozinkována, plastová příkrmiště jsou vyrobena z kvalitního polyetylenu nebo polypropylenu, který je velmi odolný vůči venkovním vlivům. Výhodou plastových příkrmišť je jejich snadná manipulace.

V našem sortimentu najdete kromě příkrmišť také náhradní díly pro příkrmiště a další potřeby pro koně a potřeby pro chov skotu.

Pokud doplníte krmelec ochrannou sítí, zabráníte roztahování krmiva a tím jeho znehodnocování a ztrátám. Spořící sítě se montují přímo na příkrmiště nebo na kruhovou obruč. Pokud zvířata spotřebují založené krmivo do 2 dnů, není nutné použít střechu. Pokud zvířata žerou dávku delší dobu, je vhodné příkrmiště doplnit střechou, aby nedocházelo k znehodnocování krmiva.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 21 produktů
1