KAMIR

Vchody pro elektrické ohradníky, kovové a laminátové brány

Vchod pro elektrický ohradník slouží pro pohodlný přístup do pastviny. Při výběru správného řešení vchodu je třeba rozlišit, zda do pastviny chodí obsluha několikrát denně (například u ohrady pro koně), nebo jestli brána slouží jen pro přehnání stáda na novou pastvinu.

Jak postupovat při výběru vchodu pro elektrický ohradník?

Pokud je jako vodič na ohradě použité lanko nebo páska, stačí jako vchod do ohrady pouze samotná rukojeť. Pokud je použit tvrdý drát, jsou vhodnější vchodové pružiny. U frekventovaných silnic lze využít pevné kovové brány, které lze i uzamknout. Při vcházení nebo vycházení z ohrady doporučujeme odpojit zdroj impulzů od ohrady. Zamezíte tak splašení zvířat při náhodném dotyku vodiče.

Laminátové brány jsou obzvlášť vhodné pro frekventovaná místa, kudy se vstupuje do ohrad. Stačí projet, nemusíte vystupovat.

Při výběru branky do elektrické ohrady se snažte dodržt zásadu, že by u vchodu měl být použitý stejný materiál jako na zbytku el. ohrady. Například pokud je pro koně použita páska, nedělejte vchod z kovové pružiny, protože je pro koně v porovnání s kontrastní páskou "neviditelná". U koní dochází ještě k zachycování žíní do pružiny. V tomto případě je lepší použít na brance stejnou pásku jako na ohradě. U vchodů, kde se chodí několikrát denně, vyzkoušejte vchod s gumou.  

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší ceny
  • Nejvyšší ceny
  • Názvu (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 25 produktů
1