Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Rajtky a jezdecké legíny

Rajtky neboli jezdecké kalhoty jsou kalhoty speciálně navržené pro jízdu na koni. Nabízíme široký výběr dámských, pánských i dětských rajtek.

V naší nabídce najdete pracovní, závodní i zimní rajtky, a to špičkové i levnější modely. Vybírat můžete z mnoha barev, materiálů a střihů. V nabídce máme kvalitní modely od oblíbených značek Horze, Premier Equine, Pikeur, Euro-Star, Covalliero a jiné. 

Nabízíme rajtky klasického i kalhotového střihu (pantalony), vybírat můžete rajtky na koně s celokoženým sedem nebo rajtfleky na kolenou nebo rajtky se silikonovými gripy. Stále oblíbenější novinkou se staly jezdecké legíny, které jsou žádané pro svoji jednoduchost a pohodlnost. I zde můžete vybírat ze široké škály barev a provedení. 

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 216 produktů
124

Hledáte také jako jezdecké kalhoty, rajtky na koně a jezdecke rajtky. Kromě rajtek máme pro Vás skladem veškerý sortiment jezdeckých potřeb.