Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Konfigurátor elektrických ohradníků

Pořizujete nový elektrický ohradník a nevíte, co všechno nakoupit? Přesně pro tento účel jsme vyvinuli tento konfigurátor elektrických ohradníků.

V jednoduchém formuláři vyplníte své požadavky a my vám ve vteřině vytvoříme kompletní sadu, obsahující všechny potřebné součásti a materiál na míru. Nemusíte být inženýři ani elektrikáři, všechno spočítáme za vás.

Pokud si nejste jisti, co jednotlivé položky znamenají, podívejte se na náš článek, kde jsou popsány jednotlivé části elektrického ohradníku.

Koupit si elektrický ohradník přes internet nemusí být pro každého hračka. Ohradník není rohlík, jde o zařízení sestávající z mnoha různých částí a součástek. Není divu, že člověk při jeho nákupu nebo sestavování snadno na něco zapomene.

U ohradníků musíte začít už od velikosti ohrazeného prostoru, protože od toho se odvíjí počet součástek a délka vodičů. Také si musíte zodpovědět na množství dalších otázek:

Jaká zvířata zde budou pobývat? Na tom záleží síla proudu, tedy výkon zdroje.

Je ohradník v dosahu elektrické sítě nebo bude napájen baterií?

Jaká je členitost ohrazeného prostoru? Obdélníkový ohradník bude potřebovat méně kůlů než mnohostranný tvar.

Kde se ohradník nachází? Je v jeho okolí vzrostlá vegetace nebo ne?

Bude ohradník stabilní, tedy napevno spojený se zemí? Nebo chcete mobilní ohradník? Od toho se odvíjí použité vodiče, kůly i zdroj napětí.

V neposlední řadě také musíte myslet na peníze - je třeba se rozhodnout mezi levnější variantou, která může znamenat více času stráveného údržbou, nebo zvolit dražší, avšak trvanlivější řešení.

Našli jste v konfigurátoru ohradníku chybu, myslíte, že nepracuje správně? Nejsme neomylní, budeme rádi, když nás na chybu v konfigurátoru upozorníte mailem. Předem děkujeme za váš zájem a spolupráci!

Další

Vlastní konfigurace ohrady

Scénáře pro konfiguraci ohrady

Víte, jak budete ohradu používat? Vyberte si z nejběžnějších scénářů pro stavbu elektrického ohradníku: 

  • Ovce na zahradě - stálá ohrada
  • Ovce na zahradě - dočasné přepasení ovcemi, které znají elektrický ohradník pomocí sítí
  • Koně u domu - stálá ohrada
  • Koně - přepasení menších ploch mobilním ohradníkem
  • Krávy s telaty - stálá ohrada - oplůtková pastva
  • Krávy na dojení - přepásání menších ploch - dávková pastva

Nezapomeňte sdílet ;)