KAMIR

Krávy na dojení - přepásání menších ploch - dávková pastva

Přemýšlíte, jak sestavit přenosný elektrický ohradník pro krávy na dojení? Chcete postavit ohradu pro dávkovou pastvu? Pak zadejte obvod plánované ohrady a my vše ostatní připravíme za vás.

Parametry ohrady

Zobrazit parametry
Jaké zvíře se bude v ohradníku pohybovat?
skot
Při jakém porostu pod vodiči bude ohradník provozován?
se středním porostem
Typ ohradníku
mobilní
Obvod ohrady

Počet vodičů: 1 vodič

Rozteč kůlů nebo plastových sloupků: 6 m = pásky do 20 mm, lanka, dráty

Počet rohů: 4 ks

Počet vchodů: 1 ks

Jaké řešení preferujete?
Standard
Druh napájení zdroje impulzů
Kombinovaná
Obvod ohrady
Použijte mapy Google
Jaké jsou rozměry vašeho pozemku v metrech? Pokud neznáte odpověď na tuto otázku, můžete použít náš užitečný nástroj v Mapách Google. Najděte své pole zadáním PSČ nebo názvu místa a na obrazovce se zobrazí váš plán. Klikněte levým tlačítkem myši a nakreslete svůj graf na mapu. Rozměry se automaticky zobrazí v poli „Kóty v metrech“.
Použít mapu
tahem mapu posuňte
tahem mapu posuňte
Obvod ohrady
Obvod ohrady je důležitý pro výpočet množství a typu materiálu.
m
Délka přívodního vysokonapěťového kabelu od zdroje k ohradě
Délka přívodního vysokonapěťového kabelu od zdroje k ohradě
Zadejte délku přívodního kabelu od zdroje k ohradníku. Vysokonapěťový kabel je nutný především při vedení v budovách, lze i zakopat nebo protáhnout propustkem pod cestou. Při uložení do země je vhodné kabel mechanicky ochránit proti poškození vhodnou chráničkou. Použití vysokonapěťového kabelu vám umožní umístit nejcitlivější část – zdroj impulzů - do budovy nebo pod stříšku chráněné před vlivy počasí nebo nenechavci.
m

Mobilní elektrický ohradník pro dojnice

Ohradník je navržený pro přepásání menších ploch dojnicemi. Mobilní provedení s použitím plastových sloupků umožňuje rychlé a snadné přestavování pastviny. Do rohů a vchodu použijte pevné kůly a vodiče na nich napněte. Plastové tyčky jsou opatřeny očky, skrze která se vodiče lehce protáhnou.

Sada obsahuje kombinovaný zdroj elektrických impulzů, umožňující napájení ze sítě i z baterie (není součástí dodávky). V případě napájení ze sítě může být mobilní ohradník umístěn i několik set metrů od zdroje impulsů a připojen pomocí vysokonapěťového kabelu.Poznámka: tento ohradník je navržený na nízký nebo střední porost v okolí vodičů. Při vyšším porostu (křoviny, stromy) ztrácí zdroj účinnost.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně tohoto produktu nás kontaktujte. Rádi vám poradíme s výběrem!

Podívejte se také, jak vypadá set pro stálý elektrický ohradník pro krávy. Pokud si chcete navrhnout vlastní ohradu, použijte náš konfigurátor ohradníků bez přednastaveného scénáře.

Nezapomeňte sdílet ;)