Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Dárkové poukazy

Sháníte dárek, ale nevíte co koupit? Využijte naše dárkové poukazy v hodnotě 200 Kč, 500 Kč, 1000 Kč a 2000 KčPlatnost dárkových poukazů je 12 měsíců od data vydání. Dárkový poukaz od nás obdržíte standardně e-mailem. Pokud si budete chtít vyzvednout dárkový poukaz na pobočce, předáme Vám jej v papírové podobě. Dárkový poukaz Vám také můžeme zaslat papírové podobě, když nám to v rámci objednávky dáte vědět do poznámky.

Naše dárkové poukazy je možné využít nejen na e-shopu, ale také v kamenných prodejnách v Pacově, Chlumci, Třemošné, Jaroměři a Litomyšli.

Dárkový poukaz je možné uplatit při výběru z nabídky více než 15 tisíc položek, které máme pro Vás skladem v jednotlivých kategoriích e-shopu:

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 4 produkty
1