Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ohradníkové sítě

V této kategorii najdete naší aktuální nabídku vodivých sítí pro ovce a proti divoké zvěři, vodivých a nevodivých sítí pro slepice, další drůbež a králíky. Většinu jich máme pro Vás trvale skladem.

K čemu slouží ohradníkové sítě?

Ohradníkové sítě pro ovce, drůbež a králíky se používají pro udržení zvířat na určeném místě a pro jejich ochranu před predátory. Udržování zvířat ve vymezeném prostoru. Díky své mobilitě je možné sítě rychle postavit a posunout dle potřeb stáda. Sítě se také používají na přepažení větších pastvin.

Ohradníkové sítě proti divoké zvěři jsou navrženy tak, aby odolaly náporu divokých zvířat a chránily Vaše pozemky před jejich vniknutím.

Ohradníkové sítě jsou vyrobeny z pevných materiálů jako je polypropylen nebo nylon s vodivými drátky. Mohou být snadno přizpůsobeny různým terénům a potřebám. Jejich instalace je rychlá a snadná. Pokud potřebujete pomoct se stavbou, máme pro vás videonávod: Stavba ohradníkových sítí pro ovce.

Jak fungují vodivé ohradníkové sítě?

Vodivé ohradníkové sítě kombinují fyzickou bariéru s elektrickým proudem, který zajišťuje dodatečnou ochranu a odrazuje zvířata od pokusů o překonání ohrady. Hlavními součástmi elektrického ohradníku s využitím ohradníkové sítě je vlastní vodivá síť, případně sloupky s izolátory a vhodný zdroj pro elektrický ohradník.

Pozor, při výběru zdroje pro ohradu se sítěmi je nutné vybrat dostatečně silný zdroj, sítě mají velký odpor. V paramatrech našich zdrojů pro elektrické ohradníky najdete údaj o maximálním možném počtu použitých sítí. 

Praktické tipy pro výběr a stavbu ohradníkové sítě

  • V případě nerovného terénu si můžete při stavbě sítí vypomoct plastovými tyčkami, které sítím poskytnou další oporu.
  • Pro lepší stabilitu doporučujeme u ohrad na delší dobu vchody a rohy sítí vyztužit dřevěnými kůly.
  • Propojení sítí je jednoduché díky spojce, která je na konci každé sítě. 
  • V případě roztržení sítě můžete použít spojky na síť nebo křížovou spojku typu Litzclip.
Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 46 produktů
1