Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Izolátory pro elektrické ohrady

Izolátory k elektrickým ohradníkům se používají na oddělení vodiče, který je pod napětím, od kůlů nebo tyček pastevní nebo jiné ohrady. Izolant je většinou z plastu nebo porcelánu (keramiky).

Dřevo, především vlhké, je při vysokém napětí vodivé. Dotýká-li se vodič podpěr, země nebo kovového plotu, je impulz sveden do země a ohradník je nefunkční. Izolátory pro el. ohradníky vybírejte podle toho, jaký vodič ponesou (drát, lanko, lano, páska) a v jakém místě budou izolátory na ohradník umístěny. Na rovných úsecích se používají průběžné ohradníkové izolátory. Do lomů a rohů se instalují rohové a napínací izolátory. Ke vchodům umisťujeme izolátory, na které je možné zavěsit rukověť. 

U pevných plotů - u zahrad, obor nebo u ohrad, kde je základ z tyčoviny, se používají izolátory pro předsazenou ohradu. Na kovové sloupky se používají ohradníkové izolátory se závitem M6, které lze přichytit sponou tak, že se sloupek nemusí vrtat.

Řadit podle:
Nalezeno 68 produktů
12

Podívejte se také na naši kompletní nabídku elektrických ohradníků a vyberte si elektrický ohradník u odborníků.

Hledáte také jako: příchytky a izolanty