Využijte naší stálé nabídky na dopravu zdarma pro standardní zásilky při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ohradníky pro koně

Vyberte si u nás ze 70 typů elektrických ohradníků pro koně: síťových, bateriových, kombinovaných, pro provoz se solárním panelem. U jednotlivých zdrojů pro elektrické ohradníky najdete recenze a možnost poradny. Příslušenství pro elektrické ohradníky pro koně najdete v sekci Elektrické ohradníky. Vše pro koně najdete v sekci Potřeby pro koně.  

Jak sestavit ohradník pro koně? Využijte náš konfigurátor ohradníků

Elektrické ohradníky pro koně mají svá specifika. Příkladem je síla výboje v elektrickém hrazení pro koně, která musí být uzpůsobená citlivější koňské kůži. Jako vodiče se u elektrických ohrad pro koně používají vodící pásky, které jsou na rozdíl od drátů dobře viditelné a při kontaktu s rozběhnutým koněm se přetrhnou, což snižuje možnost poranění zvířete. 

Nevíte si rady s výběrem správného ohradníku pro koně? Zeptejte se nás! Při výběru elektrické ohrady pro koně vám rádi poradíme, prodáváme stovky ohradníků pro koně ročně a sami jsme chovatelé koní.

Více informací

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 71 produktů
12

Pro usnadnění stavby elektrického ohradníku pro koně můžete také využít zemní vrtáky.