Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Ohradníky pro koně

Vyberte si u nás  z 30 typů elektrických ohradníků pro koně: síťové, bateriové, kombinované, pro provoz se solárním panelem. U jednotlivých zdrojů pro elektrické ohradníky najdete recenze a možnost poradny. Příslušenství pro elektrické ohradníky pro koně najdete v sekci Elektrické ohradníky. Vše pro koně najdete v sekci Potřeby pro koně.  

S návrhem ohradníku pro koně Vám může pomoci také náš konfigurátor ohradníků

Elektrické ohradníky pro koně mají svá specifika. Příkladem je síla výboje v elektrickém hrazení pro koně, která musí být uzpůsobená citlivější koňské kůži. Jako vodiče se u elektrických ohrad pro koně používají vodící pásky, které jsou na rozdíl od drátů, dobře viditelné a při kontaktu s rozběhnutým koněm se přetrhnou, což snižuje možnost poranění zvířete. Nevíte si rady s výběrem správného ohradníku pro koně? Zeptejte se nás! Při výběru elektrické ohrady pro koně vám rádi poradíme, prodáváme stovky ohradníků pro koně ročně a sami jsme chovatelé koní.

Více informací

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 61 produktů
12

Pro usnadnění stavby elektrického ohradníku pro koně můžete také využít zemní vrtáky.