Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Elektrické ohradníky pro koně

Elektrické ohradníky pro koně mají svá specifika. Příkladem je síla výboje v elektrickém hrazení pro koně, která musí být uzpůsobená citlivější koňské kůži. Jako vodiče se u elektrických ohrad pro koně používají vodící pásky, které jsou na rozdíl od drátů, dobře viditelné a při kontaktu s rozběhnutým koněm se přetrhnou, což snižuje možnost poranění zvířete.

Nevíte si rady s výběrem správného ohradníku pro koně? Zeptejte se nás! Při výběru elektrické ohrady pro koně vám rádi poradíme, prodáváme stovky ohradníků ročně a sami jsme chovatelé koní.

Jen u nás si můžete sestavit el. ohradník pro koně na míru za tu nejvyhodnější cenu. Vyzkoušejte náš konfigurátor elektrických ohradníků.

Pro usnadnění stavby elektrického ohradníku můžete také využít zemní vrtáky, které najdete v naší nabídce.

Podívejte se také na naši hlavní nabídku elektrických ohradníkůjezdeckých potřeb a potřeb pro koně.

Řadit podle:
Nalezeno 31 produktů
1

Hledáte také jako ohradník pro koně nebo elektrický ohradník pro koně.