KAMIR

Potřeby pro hříbata a březí klisny

V této kategorii najdete všechny námi nabízené potřeby pro hříbata a pro březí klisny: mléčnou krmnou směs pro hříbata, granule pro hříbata a březí klisny, minerální doplňky, žlaby vhodné pro hříbata, hříběcí ohlávky, deky na hříbata, ale také kamery do stáje.

V samostatné kategorii nabízíme také hříběcí ohlávky.

Výživa klisny

I když je klisna ve výborném zdravotním stavu, je vhodné její kondici v době březosti podpořit vhodnou krmnou směsí a minerálními doplňky, které mají příznivý vliv na růst hříběte. V naší nabídce najdete například krmnou směs La Sard pro vysokobřezí, kojící klisny a sající hříbata speciálně vyvinutou pro tento účel. Dalším výborným krmným doplňkem jsou minerály značek Premin či Mikrop se speciálním složením pro březí a kojící klisny v zájmovém chovu. 

Výživa hříběte

Správný růst hříběte můžete podpořit minerály značky Mikrop, které jsou vyvinuté speciálně pro hříbata a které zajišťují hříbatům optimální příjem stopových prvků, vitamínů a aminokyselin.

Hříběcí ohlávky

U hříbat je vhodné včas začít se základním výcvikem jako je nošení hříběcí ohlávky či dávání nohou. Čím dříve se hříbě těmto dovednostem naučí, tím jednodušší to s ním budete mít v budoucnu. Podívejte se na naši nabídku hříběcích ohlávek, které jsou nastavitelné a mají skvělý barevný design.

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší ceny
  • Nejvyšší ceny
  • Názvu (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 27 produktů
1