Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Potřeby pro hříbata a březí klisny

V této kategorii najdete všechny námi nabízené potřeby pro hříbata a pro březí klisny: mléčnou krmnou směs pro hříbata, granule pro hříbata a březí klisny, minerální doplňky, žlaby vhodné pro hříbata, hříběcí ohlávky, deky na hříbata, ale také kamery do stáje.

V samostatné kategorii nabízíme také hříběcí ohlávky.

Výživa klisny

I když je klisna ve výborném zdravotním stavu, je vhodné její kondici v době březosti podpořit vhodnou krmnou směsí a minerálními doplňky, které mají příznivý vliv na růst hříběte. V naší nabídce najdete například krmnou směs La Sard pro vysokobřezí, kojící klisny a sající hříbata speciálně vyvinutou pro tento účel. Dalším výborným krmným doplňkem jsou minerály značek Premin či Mikrop se speciálním složením pro březí a kojící klisny v zájmovém chovu. 

Výživa hříběte

Správný růst hříběte můžete podpořit minerály a krmnými doplňky, které jsou vyvinuté speciálně pro hříbata a které zajišťují hříbatům optimální příjem stopových prvků, vitamínů a aminokyselin.

Hříběcí ohlávky

U hříbat je vhodné včas začít se základním výcvikem jako je nošení hříběcí ohlávky či dávání nohou. Čím dříve se hříbě těmto dovednostem naučí, tím jednodušší to s ním budete mít v budoucnu. Podívejte se na naši nabídku hříběcích ohlávek, které jsou nastavitelné a mají skvělý barevný design.

Více informací

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 32 produktů
1