Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Plastový žlab s hranou pro hříbata

Žlab pro jadrné krmivo. Netříštivý plast s odtokovou zátkou. Kovové tyče se dají snadno vyjmout. Objem cca 9 litrů. Rozměry š x v x h: 33 x 33,5 x 28 cm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34589
Plastový žlab s hranou pro hříbata Plastový žlab s hranou pro hříbata

630,00 Kč bez DPH

A

762,30 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 34589
  • Hmotnost v kg: 1,7

Parametry

Délka [mm]330 mm
Šířka335 mm
Výška280 mm
Objem9 l

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].