Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Stříhací strojky na koně

V naší nabídce najdete stříhací strojky na koně od německé firmy LISTER napájené ze sítě nebo akumulátorové strojky.

Stříhací strojky pro koně Lister se vyznačují moderní konstrukcí a vysokým výkonem. Především strojek EQUI CLIP Perfekt s výkonem motoru 240 W je určen pro profesionální použití. 

Stříhací strojky na koně jsou dodávány v praktickém plastovém kufříku se základním nožem LC 102 s výškou střihu 3mm. Součástí dodávky je i praktická olejnička a klíč pro výměnu nožů. Pro jemnější stříhání lze použít další typy nožů na koňskou srst, které najdete také v naší nabídce.

Nože vám rádi nabrousíme. Pro broušení se musí používat speciální bruska s hliníkovým kotoučem o specifickém profilu. Nože se nesmí brousit na magnetkách nebo jiných bruskách. Informace o broušení nožů strojků a kontakt pro zaslání najdete na Infoportálu.

Na všechny stříhací strojky na koně je poskytována záruka 24 měsíců.

Řadit podle:
Nalezeno 10 produktů
1

  Podívejte se také na naší kompletní nabídku potřeb pro koně a jezdeckých potřeb.