Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Elektrické ohradníky pro psy

Elektrický ohradník pro psa vymezuje prostor pro psa, ve kterém se může pes bez problémů pohybovat a nebo naopak chrání určitý prostor, kam se pes nesmí dostat. 

V případě neposlušného psa, který se rozhodl „přestavět" Vaše záhonky či okrasnou skalku, je nevyhnutelné přistoupit k opatření, které by mu v této práci zabránilo a zabezpečit psí výběh tak, aby jej pes nemohl opustit nebo ochránit skalku, aby na ni pes nemohl. V tomto případě je vhodné a na místě použít elekrický ohradník pro psa.

Elektrický ohradník pro psa je určen speciálně pro pejsky. Možná máte zkušenosti s ohradníkem pro dobytek, který dal Vašemu pejskovi pořádnou "ránu". U psího elektrického ohradníku toto nehrozí. Musíte jen zvolit vhodné řešení dle plemene psa.

Může sloužit jako ochrana nejen proti psům, ale i ostatním domácím zvířatům. V případě kdy Váš pes neustále utíká, je elektrický ohradník pro psa tím pravým pomocníkem.

S výběrem vhodného elektrického ohradníku pro psa a stavbou ohrady pro Vaše mazlíčky Vám rádi poradíme nebo se podívejte na základní návod pro stavbu elektrického ohradníku pro psa. V nabídce máme také neviditelný plot pro psy.

Řadit podle:
Nalezeno 13 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku elektrických ohradníků a potřeb pro psy.