Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Způsob platby

Jak zaplatit nákup v našem obchodě? Na výběr máte hned několik různých způsobů platby.

Platba při převzetí (dobírka)

Jeden z nejoblíbenějších způsobů platby je zaplacení zboží až při převzetí balíčku od kurýra, takzvaná dobírka. Tato možnost je zpoplatněna - oproti jiným způsobům platby si připlatíte 45 Kč.

U řidiče PPL, který vám balík doručí, můžete zaplatit hotově nebo platební kartou (pokud je řidič vybaven platebním terminálem), informace ohledně platby přijdou v SMS před dodáním balíčku.

Platba zálohovou fakturou

Objednané zboží zaplatíte klasickým převodem na náš účet. Zálohová faktura Vám přijde po ověření vaší objednávky a dostupnosti zboží v samostatném emailu. Jakmile se vaše platba připíše na náš účet, odesíláme zboží, standardně je splatnost zálohové faktury 5 dní. Platbu zálohovou fakturou doporučujeme především u větších objednávek.

Při platbě předem neplaťte částku uvedenou na potvrzení objednávky, která vám přijde e-mailem ihned po objednání. Zde uvedená částka se může lišit z důvodu upřesnění ceny dopravy, počtu balíků atd. a může se také stát, že všechno objednané zboží nemusí být aktuálně na skladě a skutečná dodávka se bude od původní objednávky lišit. Při platbě předem tedy vyčkejte až na doručení zálohové faktury.

Platba kartou přes online platební bránu

Rychlý a spolehlivý způsob. V bezpečném online formuláři zadáte údaje ze své karty a platba proběhne v řádu sekund. A pak už nám nic nebrání v odeslání zboží. 

Bereme karty VISA a Mastercard (i jejich elektronické varianty).

Okamžitý převod pomocí online bankovnictví

Pokud používáte internetové bankovnictví, můžete jedním kliknutím zaplatit svou objednávku přímo přes svou banku. Všechno je zabezpečené tak, jak jste u své banky zvyklí. A je to také velmi rychlé.

Okamžitý převod můžou využít klienti těchto bank: Česká spořitelna, Raiiffeisen bank, Komerční banka, mBank, Fio banka.

Hotově při osobním odběru

Jestliže si zboží budete vyzvedávat přímo na jedné z našich kamenných poboček, můžete zaplatit přímo až na místě. Před vyzvednutím zboží počkejte na potvrzovací SMS, že je Vámi objednané zboží připraveno na pobočce k vyzvednutí. 

Na všech pobočkách přijímáme platby v hotovosti, na firemní centrále v Pacově a na pobočkách v Českém Krumlově - Chlumci, Jaroměři, Litomyšli a Plzni - Třemošné bereme také platební karty.