Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vrácení zboží do 14 dnů

Zákazníci našeho e-shopu můžou zrušit svůj nákup a do 14 dnů vrátit zboží s tím, že dostanou zpátky své peníze. Přečtěte si, jaká práva máte a podmínky je nutné dodržet pro vrácení zboží:

Storno nákupu před expedicí

Jako nakupující máte právo zrušit svou objednávku kdykoliv před expedicí zboží a to bez jakéhokoliv postihu. Prostě nám zavoláte (tel. č. 722 005 580 nebo  565 442 959) nebo napíšete e-mail (jaroslava.bartu@kamir.cz).

Storno nákupu a vrácení zboží do 14 dnů

Na každý e-shop se vztahuje občanský zákoník, podle kterého můžete odstoupit od smlouvy uzavřené za pomoci prostředků dálkové komunikace. Máte čas tak učinit po dobu 14 dní ode dne převzetí zboží. Pokud vám tedy zboží nevyhovuje nebo se vám prostě nelíbí, dostanete své peníze za nákup zpátky, pokud zboží v uvedené lhůtě vrátíte. Zboží samozřejmě nesmí jevit známky použití, nesmí být znečištěno nebo jakkoliv jinak znehodnoceno oproti svému původnímu stavu. 

V souvislosti s opatřeními Covid-19

V souvislosti s opatřeními COVID-19 zakoupené zboží na eshopu není možné vrátit ihned. Zboží musí (hlavně oblečení) projít 3 denní karanténou a až po té může bát našimi pracovníky zkontrolováno. Proto platí pro vrácení zboží nová opatření. Se kupujícím bude sepsán protokol o vrácení zboží, bude zaznamenán jeho účet, na který budou po kontrole vráceny peníze. Zboží se uloží do karantény. Po skončení karantény bude zboží zkontrolováno a v případě bezproblémové kontroly bude odeslána platba na účet kupujícího. V případě nalezených problémů budeme zákazníka bezodkladně kontaktovat.

ilustrační obrázek formulářeJak vrátit zboží?

1. Vyplňte jednoduchý formulář odstoupení od smlouvy (stáhněte si jej ve formátu PDF nebo Word) a pošlete ho na níže uvedenou adresu nebo na e-mail na jaroslava.bartu@kamir.cz.

KAMÍR a Co spol. s r. o.
Ferd. Pakosty 1148
395 01, Pacov

2. Zboží, které vracíte, dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Vrácené zboží také nesmí jevit známky používání, musí být nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.). Přiložte také vyplněný a vytištěný formulář odstoupení od smlouvy do 14 dní včetně kopie dokladu o koupi. Balík odešlete na naši adresu.

3. Nejpozději do 30 dnů od doručení odstoupení od smlouvy vám vrátíme peníze.

Podrobněji se vracení zboží věnují naše obchodní podmínky.