Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Zdroje pro elektrické ohradníky

V naší nabídce najdete zdroje pro elektrické ohradníky různých typů a značekNa zdroje pro elektrické ohradníky poskytujeme záruku 3 roky.

Pro výběr zdroje pro elektrický ohradník jsou hlavními kritérii:

  • délka ohradníku - čím delší elektrické hrazení je, tím silnější musí být ohradníkový zdroj
  • druh chovaných zvířat - koně, psi (citlivá zvířata), skot, ovce (méně citlivá zvířata)

Nezanedbatelná je také vegetace, která se může ohradníku dotýkat. 

Síťové zdroje pro elektrické ohradníky jsou pro provoz elektrické ohrady ekonomicky nejvýhodnější. Doporučujeme je tam, kde je pastvina vzdálena i několik set metrů od zdroje proudu a lze technicky přivést napětí od zdroje k ohradě (pomocí vysokonapěťových kabelů lze přívod natáhnout i potokem nebo propustky pod silnicí).

Kombinované zdroje pro elektrické ohradníky mají ve srovnání se síťovými zdroji tu výhodu, že v případě výpadku napájení z elektrické sítě se zdroj automaticky přepne na 12 V baterii a po obnovení napájení ze sítě se opět přepne napájení na 230 V. Naši nabídku bateriií najdete v kategorii baterie a akumulátory pro elektrické ohradníky. Jako doplněk kombinovaného zdroje lze také použít odpovídající solární panel.

Zdroje pro elektrické ohradníky napájené z baterií jsou zdroje s malým výkonem do 0,5 J a jsou určeny jen pro malé a dočasné pastviny pro citlivá zvířata.

Pro méně citlivá zvířata (skot, ovce) jsou vhodné ohradníkové zdroje s výstupní energií impulsu vyšší než 3 J.

Pro lepší orientaci ve zdrojích na elektrické ohradníky si můžete prohlédnout náš materiál technické údaje zdrojů pro elektrické ohradníky

Nepřehlédněte také naší nabídku zkoušeček pro elektrické ohradníky.

Řadit podle:
Nalezeno 48 produktů
1

Hledáte také jako: elektrický ohradník zdroj, ohradníkový zdroj, zdroj k ohradníku, zdroj na ohradník.