Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Kombinované zdroje LACME 12/230 V + solár

Kombinované ohradníky pro elektrické hrazení jsou určeny primárně pro napájení z akumulátoru 12 V. Jako doplněk lze použít odpovídající solární panel, který při použití správného výkonu zajistí automatické nabíjení akumulátoru přes celou sezónu.
Jako akumulátor je vhodnější použít trakční typ. K provozu lze u těchto typů elektrických ohradníků jako zdroj napájení použít i originální adaptér do sítě 230 V. Baterie, síťový adaptér ani solární panel nejsou součástí dodávky - pokud není uvedeno jinak přímo na kartě produktu. Při použití neoriginálního nebo poškozeného adaptéru riskujete, že se na ohradu dostane přímých 230V!

Zárukou kvality je dlouhá tradice výroby elektrických ohradníků firmou LACME, jejíž jsme dovozcem v ČR. Poskytujeme záruku 3 roky na každý zakoupený elektrický ohradník.

Řadit podle:
Nalezeno 6 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku elektrických ohradníků a vyberte si elektrický ohradník u odborníků.