Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Napáječky pro skot, ovce a koně

Při výběru napáječky pro skot, ovce a koně je třeba vzít v úvahu nejen druh chovaného zvířete, ale také způsob využití napáječky.

Kromě napáječek nabízíme v samostatných kategoriícíh potřeby pro koněvše pro chov skotu a chov ovcí a koz.

Miskové napáječky

Miskové napáječky jsou vhodné pro individuální ustájení (vazné, boxové). Pro napájení ovcí je většinou požadavek na hladinové provedení napáječky, protože většina ovcí se z ventilové miskové napáječky nenapije.

Plovákové napáječky

Plovákové napáječky doporučujeme pro mladá zvířata (hříbata, koně) nebo menší skupiny dobytka, kdy zvířata pijí z hladiny. 

Napájecí žlaby

Napájecí žlaby jsou vhodné pro napájení koní, ovcí či skotu o větším počtu. Objem žlabu závisí na počtu zvířat ve skupině tak, aby se zvířata neměla u napajedla potřebu přetlačovat. U dojného skotu se používají výklopné nerezové žlaby, u kterých se snadněji udržuje čistota.

Míčové napáječky

Při umístění v nezateplených stájích nebo na pastvině je třeba zvolit míčové napáječky nebo používat vyhřívané napáječky. 

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 96 produktů
12

Někdy hledáte také jako: napájecí nádoba pro skot, napajecky, napajecka, napáječka pro ovce, napáječka pro skot, napáječka pro koně