Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk

Těsnost napáječky zabezpečuje bronzová pružina, která tlačí na náboj s těsněním. Tato varianta má delší životnost spouštěcího mechanismu - takzvaný jazyk. Připojovací závit ventilu: G 3/4". Provozní tlak (at.): 0 - 2.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44629
Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk

480,00 Kč bez DPH

B

580,80 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44629
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,45

Materiál: šedá litina, plast, mosaz, hliník.

Použití: pro skot

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Související zboží

Hodnocení

100 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Anet - 23.3.2022
  Pro:
  Odpovídají funkci
  Proti:
  nic
  Shrnutí:
  -
 • Petr - 14.3.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Souhlasi s popisem a obrazkem - rychle dodani

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Snadnější napájení
  Markéta, 03.11.2019 16:54:59
  Dobrý den, mám koně od konce srpna ustájené ve starších boxech, napáječky jdou ztuha spustit a koně stále sami nepijí. Pomohla by výměna tohoto dílu ke snadnějšímu spuštění vody? Děkuji, Sedláčková
  • RE: Snadnější napájení
   Ondra, 04.11.2019 14:39:35
   Dobrý den, bohužel tento ventil není pro koně příliš vhodný, jelikož pružina, která je v této napáječce jde ztuha zmáčknout a navíc jazyk, není příliš dlouhý. Pro skot je tento ventil vhodný, protože kráva do jazyku narazí a nemá tak citliví nos jako kůň, který do jazyku nenaráží, ale hlavu pokládá proto jsou pro koně lepší napáječky s delším jazykem prohnutým na konci např. 44627 nebo 33944. Pokud už tento ventil máte a koně Vám nepijí můžete zkuste jim vodu párkrát napustit, aby věděli, kde ji mají hledat, ale pokud už k tomu má kůň vybudovaný odpor, tak se to jen tak nenaučí. Bohužel jsou i koně, kteří nesnesou například zvuk, který napáječka vydává při napouštění (syčí) a v tomto případně je lepší zvolit hladinovou (plovákovou) napáječku např. 33664 nebo 44415. Pokud se napáječky rozhodnete vyměnit neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem vhodné napáječky pomůžeme.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].