Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk

Těsnost napáječky zabezpečuje bronzová pružina, která tlačí na náboj s těsněním. Tato varianta má delší životnost spouštěcího mechanismu - takzvaný jazyk. Připojovací závit ventilu: G 3/4". Provozní tlak (at.): 0 - 2.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44629
Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk
Napájecí ventil STANDARD - komplet, mosazný kolík, hliníkový jazyk

480,00 Kč bez DPH

B

580,80 s DPH

Skladem

Související zboží

Další produkty

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44629
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,45

Materiál: šedá litina, plast, mosaz, hliník.

Použití: pro skot

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Hodnocení

100 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Anet - 23.3.2022
  Pro:
  Odpovídají funkci
  Proti:
  nic
  Shrnutí:
  -
 • Petr - 14.3.2020
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Souhlasi s popisem a obrazkem - rychle dodani

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Snadnější napájení
  Markéta, 03.11.2019 16:54:59
  Dobrý den, mám koně od konce srpna ustájené ve starších boxech, napáječky jdou ztuha spustit a koně stále sami nepijí. Pomohla by výměna tohoto dílu ke snadnějšímu spuštění vody? Děkuji, Sedláčková
  • RE: Snadnější napájení
   Ondra, 04.11.2019 14:39:35
   Dobrý den, bohužel tento ventil není pro koně příliš vhodný, jelikož pružina, která je v této napáječce jde ztuha zmáčknout a navíc jazyk, není příliš dlouhý. Pro skot je tento ventil vhodný, protože kráva do jazyku narazí a nemá tak citliví nos jako kůň, který do jazyku nenaráží, ale hlavu pokládá proto jsou pro koně lepší napáječky s delším jazykem prohnutým na konci např. 44627 nebo 33944. Pokud už tento ventil máte a koně Vám nepijí můžete zkuste jim vodu párkrát napustit, aby věděli, kde ji mají hledat, ale pokud už k tomu má kůň vybudovaný odpor, tak se to jen tak nenaučí. Bohužel jsou i koně, kteří nesnesou například zvuk, který napáječka vydává při napouštění (syčí) a v tomto případně je lepší zvolit hladinovou (plovákovou) napáječku např. 33664 nebo 44415. Pokud se napáječky rozhodnete vyměnit neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám s výběrem vhodné napáječky pomůžeme.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].