Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Teflonová těsnící páska na voda 12mm x 10m

Instalatérská teflonová páska je ideální pro rychlé a spolehlivé utěsnění menších závitových spojů.

  • Vhodná spíše pro menší závity do velikost cca 1/2".
  • Po dotažení se závit nesmí znovu povolit, jinak spoj nebude dostatečně těsnit.
  • Návin 10 m, šířka 10 mm.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 77605
Teflonová těsnící páska na voda 12mm x 10m Teflonová těsnící páska na voda 12mm x 10m

10,00 Kč bez DPH

A

12,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 77605
  • Balení: 1/10/100
  • Hmotnost v kg: 0,1
  • Značka: Strend Pro

Teflonová páska se cca v 10 vrstvách navine na vnější závit ve směru šroubování (po směru hodinových ručiček) a utáhne se, aby kopírovala závit. Následně můžeme závit spojit a dotáhnout. Po dotažení však není možné spoj znovu povolit a případně korigovat, protože hrozí porušení pásky a netěsnost spoje. Páska tak není vhodná např. pro rohové ventily, kde je nutné utáhnout závit do přesné polohy. Zároveň není vhodná pro větší závity od velikosti cca 3/4". Lze ji ale bez problémů použít pro pevné hadicové spojky, tlakové hadice domácích vodáren, pevné vsuvky, hrdla a jiné tvarovky používané pro připojení k čerpadlům.

Zákazníci také hledají jako: těsnicí teflonová páska, instalatérská teflonová páska

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].