Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Pachové ohradníky

Pachový ohradník slouží k odpuzování zvěře prostřednictvím speciální pěny nebo jiného nosiče napuštěného pachem. V naší nabídce najdete pachové ohradníky značky Hagopur, která představuje světovou špičku mezi chemickými ohradníky a značky Zoostop. Nabízíme také přípravek s pachem tygří moči, který odpuzuje volně žijící zvěř. Pachové ohradníky jsou zcela ekologické.

Pachový ohradník lze použít podél silnic nebo exponovaných úseků silnic, aplikovat na kolíčky, silniční hranice nebo jednoduše postavit kůly. Pěnové zásoby postupně vytečou. Velmi zjednodušeně - působením UV záření se z pěny uvolňuje pach s možnou kombinací složek: vlk, rys, medvěd a člověk. Senzibilizující účinek odpuzovače zvěře je založen na kombinaci - vůně koktejlů, pouliční hluk a pohyb vozidel. Chcete-li zachovat účinnost pěny, musí být aplikována nejméně dvakrát ročně.

Pachové ohradníky neboli odpuzovače zvěře se používají v Německu již od roku 1990 a staly se nedílnou součástí mnoha úseků silnic. Systém odpuzování divoké zvěře prostřednictvím pachových ohradníků se používá také v Rakousku, Švýcarsku a Španělsku. V Německu je již 30 000 km silnic ošetřeno pachovým ohradníkem a bilance srážek se zvěří je o 76% nižší, v různých prokázaných jednotlivých případech dokonce až o 100% nižší. 

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 12 produktů
1

Kromě pachových ohradníků máme v nabídce také širokou nabídku elektrických ohradníků.

Často hledáte také: pachove ohradniky, odpuzovač kun spray, chemický ohradník, pěna proti zvěři, odpuzovač divokých prasat, odpuzovač černé zvěře, pachové ohradníky pěna, pachový plot, pěna proti zvěři, pachové ohradníky srny.