Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Odpuzovač krtků ZOOSTOP, 200 g

Odpuzovač krtků ZOOSTOP slouží k ochraně zahrad, dětských hřišť, spotovišť a podobných užitkových i komerčních ploch před nežádoucí činností krtků. Odpuzovač krtků je sestaven tak, aby zamezil především činnosti krtků, ale lze použít i k zamezení nežádoucí přítomnosti psů a koček. Práškový přípravek odpuzuje krtky zápachem, avšak nijak nevadí člověku.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 66657
Odpuzovač krtků ZOOSTOP, 200 g
Odpuzovač krtků ZOOSTOP, 200 g

80,00 Kč bez DPH

C

96,80  Kč s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis produktu

  • Objednací číslo: 66657
  • Balení: 1/5
  • Hmotnost v kg: 0,2

Návod k použití odpuzovače krtků

Odkopejte a odkryjte část krtčí chodby a do ní nasypte 1 až 2 polévkové lžíce ( tj.12,5 až 25g) přípravku. Poté otvor zasypte a utěsněte tak, aby se pach přípravku mohl šířit krtčími chodbami. Za příhodných povětrnostních podmínek je třeba opakovat použití přípravku přibližně po dvou měsících. Za deštivého a mokrého počasí opakujte dříve. Místa, které by měla být chráněna před psy a kočkami, jemně posypte přípravkem (cca 1 lžíce na 1m2)

Soubory ke stažení

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: