Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Příkrmiště pro ovce a kozy

V této kategorii najdete příkrmiště nebo-li krmelce pro ovce a kozy vhodné pro přikrmování na pastvině. Krmelce jsou vyrobeny z pozinkovaného kovu nebo vysoce odolného plastuDodáváme je v několika provedeních a tvarech, se střechou i bez.  Kromě krmelců najdete u nás celý sortiment potřeb pro chov ovcí a koz, a to v samostatné kategorii Chov ovcí a koz.  

Kovové krmelce pro ovce a kozy sami vyrábíme. Ručíme za kvalitu i výhodnou cenu pro chovatele. 

Proč investovat do krmelce?

Krmelce pro ovce a kozy snižují ztráty a zabraňují znečištění píce. Pořídit krmelec pro ovce se střechou je vhodné zejména v případě, že zvířata žerou dávku několik dní. Krmelce pro ovce mají podobnou konstrukci jako příkrmiště pro koně a skot, ale respektují nižší kohoutkovou výšku ovcí a koz. 

Více informací

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 8 produktů
1