Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Sedla na koně

V naší nabídce najdete jak anglická dětská sedla, tak sedla na koně pro dospělé. Po domluvě je možné objednat jakékoliv kožené sedlo značky Kentaur nebo syntetické sedlo značky Wintec. Nabízíme i bezkostrové sedlo, které se v poslední době stalo velmi oblíbené zejména pro dlouhé vyjížďky.

Vybrat jezdecké sedlo není vůbec jednoduchá záležitost, proto Vám rádi s výběrem poradíme.

Důležitou součástí koňského sedla jsou vhodné podsedlové dečky, které tlumí nárazy sedla na hřbet koně, popř. podsedlové tlumící podložky, které nabízíme v různých provedeních. V nabídce máme také obaly a potahy na sedla a posedlí, držáky na sedla, držáky na deky a další potřeby.

Řadit podle:
Nalezeno 17 produktů
1

V této kategorii najdete sedla na koně, které hledáte jako anglické sedlo, drezurní sedlo, všestranné sedlo a shetty set.

Kromě nabídky sedel na koně v této kategorii nabízíme také ve zvláštní kategorii westernová sedla.