Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Westernová sedla

V naší nabídce najdete jak westernová sedla pro dospělé, tak dětské westernové sedlo pro nejmenší kovboje. Syntetická westernová sedla jsou vhodná pro začínající i pokročilejší jezdce. Ideálním řešením je syntetické westernové sedlo, které má vzhled klasického koženého sedla, dobře sedí na koni a je v nabídce za příznivou cenu. Pokud Vám vyhovuje spíše kožená klasika, podívejte se na kožené westernové sedlo Kerbl. V našem e-shopu nakoupíte také doplňky pro westernový jezdecký sport – westernový podbřišák, westernovou uzdečku nebo westernový klobouk a spoustu dalších westernových potřeb.

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeny 4 produkty
1

V tomto oddělení najdete westernová sedla. Pro širší nabídku navštivte oddělení sedel na koně. Podívejte se také na naší kompletní nabídku jezdeckých potřeb a potřeb pro koně.