Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Tlumící a korekční podložky pod sedlo

Tlumící a koreční podložky pod sedlo nabízíme v různých provedeních s beránkem, s paměťovou pěnou, s protiskluzovou vrstvou nebo gelové. Vybírat můžete v různých cenových relacích - levnější, i v korekční podložky nebo beránky pod sedlo luxusním provedení.

K čemu slouží tlumící nebo koreční podložka pod sedlo?

Tlumící a korekční podložky pod sedlo zmírňují a rovnoměrně rozvádějí váhu a nárazy jezdce převáděné ze sedla na citlivý hřbet koně. Představují šetrnou variantu k zádům vašeho koně, korekční podložky pod sedlo mohou vyrovnávat místa, kde sedlo koni nesedí. V tomto případě jsou ideální protiskluzové podložky Premier Equine Antislip, které jsou rozdělené na čtvrtiny a lzde upravit sílu podložky koni přesně na míru. 

Kromě tlumících a korekčních podložek pod sedlo nabízíme v samostatné kategorii také podsedlové dečky.

Více informací
Řadit podle:
Nalezeno 21 produktů
1