Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Tlumící a korekční podložky pod sedlo

Tlumící a koreční podložky pod sedlo nabízíme v různých provedeních s beránkem, s paměťovou pěnou, s protiskluzovou vrstvou nebo gelové. Vybírat můžete v různých cenových relacích - levnější, i v korekční podložky nebo beránky pod sedlo luxusním provedení.

K čemu slouží tlumící nebo koreční podložka pod sedlo?

Tlumící a korekční podložky pod sedlo zmírňují a rovnoměrně rozvádějí váhu a nárazy jezdce převáděné ze sedla na citlivý hřbet koně. Představují šetrnou variantu k zádům vašeho koně, korekční podložky pod sedlo mohou vyrovnávat místa, kde sedlo koni nesedí. V tomto případě jsou ideální protiskluzové podložky Premier Equine Antislip, které jsou rozdělené na čtvrtiny a lzde upravit sílu podložky koni přesně na míru. 

Kromě tlumících a korekčních podložek pod sedlo nabízíme v samostatné kategorii také podsedlové dečky.

Více informací

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 15 produktů
1