Do 31.12.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. v Pacově z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Dávkovací pistole pro pachový ohradník Hagopur

Vytlačovací pistole Extol Premium 8845205 určena na montážní pěnu, výrobním materiálem vnitřku pistole je kov, hmotnost je 0,57 kg, s regulací průtoku.

  • Vytlačovací pistole Extol Premium by měla být součástí výbavy zedníka i domácího kutila.
  • Vhodná pro vytláčení montážní pěny.
  • Konstrukci tvoří kov.
  • Vestavěná regulace průtoku.
  • Výtlačná pistole Extol Premium váží 0,57 kg.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55320
Dávkovací pistole pro pachový ohradník Hagopur Dávkovací pistole pro pachový ohradník HAGOPUR

550,00 Kč bez DPH

C

665,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 55320
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,57

Vytlačovací pistole Extol Premium je praktickým pomocníkem nejen pro profesionály v oboru stavitelství, ale i pro domácí kutily. Vám velmi usnadní aplikaci materiálu do cílových míst. Budete tím bránit plýtvání materiálu a vyhnete se nadbytečnému nepořádku. Pistole na montážní pěnu je určena na aplikaci polyuretanové pěny. Pro konstrukci výrobce použil kov. Vestavěný regulátor se postará o snížení nebo zvýšení průtoku. Celková hmotnost se zastavila na 0,57 kg bude se vám s ní tedy snáze pracovat.

Zákazníci také hledají jako: Extol Premium 8845205

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].