Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml

Ve vysoké trávě jarních luk jsou schovaná srnčata a při nebezpečí se přikrčí k zemi. Přes veškerou opatrnost při sklizni je každý rok mnoho srnčat poraněno, nebo zabito.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 55759
Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml Ochrana srnčat pro pachový ohradník HAGOPUR Kitz – Rettung 500 ml

400,00 Kč bez DPH

C

484,00 s DPH

Není skladem
Běžně do 10 dnů

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 55759
 • Balení: 1/12
 • Hmotnost v kg: 0,42

Produkt, který vyhání zvěř z míst v požadovaném období před sklizní nebo senosečí, bez nežádoucích škodlivých vedlejších účinků. HAGOPUR Kitz – Rettung je neutrální k životnímu prostředí a není toxický. Prostředek řeší spolehlivě problém s minimálními náklady.

HAGOPUR Kitz – Rettung je na bázi přírodních pachů, signalizuje srně nebezpečí před přirozenými nepřáteli a ta pro mládě hledá jiný úkryt.

Použití ve spojení s depotem, tzn. hliníkovými pásky a plstěným polštářkem, zvyšuje šanci na úspěch při ochraně zvěře. Asi 3 dny před plánovaným sečením luk rozestavíme v odstupu šachovnicově 10 - 20 m kůly, na které navěsíme aluminiové proužky s depotem, na který stříkneme prostředek. Před sklizní kůly posbíráme, možnost vícenásobného použití.

Produkt vyvinut  firmou Hagopur a je patentově chráněn. Ověřeno úspěšně v praxi. Vydatnost balení na 100 - 150 dávek.

Hodnocení

90 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 51 x
 • 41 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Ondřej Zeman - 20.6.2022
  Pro:
  -
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  Aplikováno kolem cesty na PU pěnu nastříkanou do uřezaných plastových lahví, a přibližně tři dny před sečením trávy pokud možno ze spodní strany listů přibližně 10metrů od sebe. Praktikováno už několik let. Na komunikaci ztráty minimální a při sečení žádné. Doporučuji!
 • Vlastimil - 5.6.2017
  Pro:
  Z ohledem na aplikaci praktické balení. Funkční.
  Proti:
  Nic.
  Shrnutí:
  Aplikováno na hliníkové vlaječky (na nosič na vlaječce) dva dny dopředu na vzdálenost 60m od sebe . 10ha bez posekaných srnčat. Kombinováno se třemi pípáky.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].