Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Vyhřívané napáječky

Vyhřívání napáječek slouží k obraně napájení proti zamrzání vody v nezateplených stájích a na volných zimovištích. Pro montáž napáječek s provozním napětím 24 V je třeba použít transformátor s patřičným výkonem a krytím. Použití provozního napětí 24 V se používá z důvodu bezpečnosti zvířat i lidí. 

Vyhřívaná napáječka využívá většinou pro ohřev topný kabel, vmáčknutý do prolisu na spodní straně misky. Některé napáječky (SB 88) mají integrované topné těleso přímo v odlitku misky. Dále se pro vyhřívací napáječky používají topná tělesa různých délek. Do plastových napáječek je nutné montovat těleso s topnou pojistkou.

Prohlédněte si náš nový prospekt napájecích systémů, který pro vás může být užitečným pomocníkem při výběru vhodné vyhřívané napáječky pro skot, ovce nebo pro koně.

Řadit podle:
Nalezeno 9 produktů
1

Někdy hledáte také jako: vyhrivane napajecky, napajecka vyhrivana, vyhřívané napáječky pro, vyhřívaná napáječka pro, vyhrivane napajecky pro, vyhrivana napajecka pro