Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Vyhřívané napáječky pro skot, ovce, koně

Vyberte si z naší nabídky vyhřívaných napáječek pro skot, ovce a koně. V naší nabídce najdete více než 10 typů vyhřívaných napáječekplastové napáječky vyhřívané integrovaným topným kabelem s termostatem a litinové napáječky vyhřívané integrovaným topným tělesem. Většinu vyhřívaných napáječek máme pro Vás skladem.

 Pro montáž vyhřívaných napáječek s provozním napětím 24 V je třeba použít transformátor s patřičným výkonem a krytím. 

Některé vyhřívané napáječky jsou vybaveny integrovaným termostatem, některé lze  termostatem doplnit. Termostaty se používají pro spínání vyhřívání napáječek a topných kabelů podle aktuální teploty okolí. Vyhřívanou napáječku je možné provozovat i bez termostatu. Nevýhodou ručního ovládání je ale riziko opomenutí zapnutí před příchodem mrazů, opomenutí včasného vypnutí a větší spotřeba elektrické energie.

Vyhřívané napáječky jsou vhodným řešením proti zamrzání vody v nezateplených stájích a na volných zimovištích.

Jak fungují vyhřívané napáječky?

Vyhřívaná napáječka využívá většinou pro ohřev topný kabel, vmáčknutý do prolisu na spodní straně misky. Některé napáječky (SB 88) mají integrované topné těleso přímo v odlitku misky. Dále se pro vyhřívací napáječky používají topná tělesa různých délek. Do plastových napáječek je nutné montovat těleso s topnou pojistkou.

Více informací
  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 11 produktů
1

Kromě vyhřívaných napáječek nabízíme také míčové napáječky. Kompletní sortiment napáječek pro skot, ovce a koně najdete v sekci Napáječky pro skot, ovce a koně.