Ve dnech 15.-19.6.2023 bude z důvodu rekonstrukce kanalizace a vozovky v Pacově v ulici Ferd. Pakosty uzavřena hlavní brána do areálu KAMÍR a Co spol. s r.o. Vjezd do areálu bude možný přes areál společnosti Bluetech s.r.o. z ulice Žižkova. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Transformátory a termostaty pro vyhřívané napáječky

V této kategorii najdete transformátory a termostaty pro vyhřívané napáječky

Transformátory neboli trafa k vyhřívaným napáječkám slouží ke snížení provozního napětí z 230 V na 24 V. Termostat slouží k zapínání a vypínání vyhřívání napáječek podle aktuální teploty okolí.

Vyhřívanou napáječku je možné provozovat i bez termostatu (na podzim zapnout, na jaře vypnout), ovšem za cenu výrazně vyšší spotřeby elektřiny.

Při instalaci termostatu je třeba, aby koncovka kapiláry byla na nejstudenějším místě, kde jsou instalovány vyhřívací systémy. Pokud umístíte termostat například k oknu, může unikající teplo termostat ohřívat a tím dojde k pozdějšímu zapnutí ohřevu. 

Upřesnit parametry

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.