Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)

Napáječka je speciálně konstruovaná pro koně na spodní straně připravená pro montáž vyhřívacího kabelu. 

 • Přívod k napáječce vnitřním závitem 1/2" zhora nebo zespod.
 • Provozní tlak (at.): 1-5; možno 0,4-1 viz související produkty.
 • Plastový ventil o průtoku 17 l (při 5 at. tlaku).
 • Plastový ventil.
 • Pojistkou lze zajistit jazyk a zvíře nemůže stlačit ventil.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44039
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)

710,00 Kč bez DPH

A

859,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44039
 • Balení: 1/-/-
 • Hmotnost v kg: 1,17
 • Značka: LISTER GmbH

Rozměry: šířka: 13 cm, hloubka 27 cm. Rozteč připevňovacích otvorů je 10 cm.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Parametry

Délka [mm]280 mm
Šířka218 mm
Výška151 mm
Druh zvířeteKůň, Skot
Počet zvířat1 ks
Přívod Ø1/2
Provozní tlak (at.)0,1 až 5
Provedení napáječkyMiskové napáječky jazykové

Soubory ke stažení

Zákazníci také hledají jako: napáječka s jazykem, jazyková napáječka pro skot, ovce, koně

Související zboží

Hodnocení

70 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 50 x
 • 41 x
 • 31 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Kateřina Hošková - 5.12.2022
  Pro:
  S napáječkou jsem několik cca 6 let spokojená. Nikdy voda nezamrzla v napaječce. Příjemně to ohřívá vodu na cca 5´C. Pokud máte vodu ze studny, doporučuji dát sítko. Ventil napaječky se může stát, že se zasekne a voda proudí přes něj. Někdy stačí napáječku zmáčknout a písek se vyplaví, ale někdy je třeba koupit nový ventil, pokud ji písek poškodí.
  Proti:
  Doporučuji pevně přidělat ke stěně. Pokud se bude napáječka hábat, vyvyklá se plastový závit na trubku a pak napáječka protéká.
  Shrnutí:
  Uchycuje se ke stěně dobře, dobře se myje, dobře se rozebírá, vše zvládne i žena.. Tato napáječka má termostat, ale je třeba dát před připojení trafo (prodávají se i na více napáječek naráz, aby je to utáhlo).
 • Pavel Š. - 3.5.2022
  Pro:
  4x otvor pro M10,příprava pro vytápění.horní nebo spodní přívod,krytka nepotřebného vývodu součástí
  Proti:
  krytka je třeba dotěsnit.redukce na trubku např PE20 nelze přímo připojit na spodní přívod,nutno dokoupit ještě tzv.prodloužení.Provedení je pevné,stejně ale považuji za nezbytné dokoupit/vyrobit kryt.
  Shrnutí:
  Jako základ dobrý.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Napáječka
  Kateřina Kormundová, 06.12.2017 16:05:55
  Dobrý den, mám již na trubce a kohoutu vyhřívací kabel, ale potřebuji místo kohoutku napojit napaječku. Dá se tato napáječka připojit na vyhřívací kabel a má tato napaječka v sobě termostat jako napaječka SB2H? děkuji
  • RE: Napáječka
   Jan Kamír, 07.12.2017 9:54:19
   Dobrý den, k této napáječce se dá připojit vyhřívací kabel, který je typově přímo pro ní určený, tedy vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 RBH - vyhřívání včetně přívodu, objednacího čísla 44041 nebo Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H objednacího čísla 44040 bez vyhřívání přívodu. Pokud máte jiný kabel, nepůjde standardně napojit na napáječku. Termostat je součástí vyhřívacího kabelu, nikoliv této napáječky. S pozdravem Jan Kamír
 • Vyhřívání
  Matěj Vaida, 17.04.2016 20:42:23
  Dobrý den. Chci se zeptat co potřebuji ještě k této napáječce aby byla vyhřívaná?
  • RE: Vyhřívání
   Jan Kamír, 19.04.2016 8:44:58
   Dobrý den. Nejjednodužší bude, když si přímo objednáte napáječku včetně kabelu. tato je pouze připravená k vyhřívání. Je to z toho důvodu, že je pak možné kdykoliv po namontování napáječky vyhřívání dodatečně přidat. Pokud tedy chcete rovnou vyhřívanou napáječku, doporučuji tuto zakoupit již s kabelem SB2H nebo SB2 H RBH, která vyhřívá i přívod. Pak je pouze nutné přikoupit trafo s odpovídajícím krytím. S pozdravem Jan Kamír

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].