Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)

Napáječka je speciálně konstruovaná pro koně na spodní straně připravená pro montáž vyhřívacího kabelu. 

 • Přívod k napáječce vnitřním závitem 1/2" zhora nebo zespod.
 • Provozní tlak (at.): 1-5; možno 0,4-1 viz související produkty.
 • Plastový ventil o průtoku 17 l (při 5 at. tlaku).
 • Plastový ventil.
 • Pojistkou lze zajistit jazyk a zvíře nemůže stlačit ventil.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44039
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)
Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu) Napáječka misková SB 2 - stejná jako SB 1, připravená pro vyhřívání (bez kabelu)

710,00 Kč bez DPH

A

859,10 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44039
 • Balení: 1/-/-
 • Hmotnost v kg: 1,17
 • Značka: LISTER GmbH

Rozměry: šířka: 13 cm, hloubka 27 cm. Rozteč připevňovacích otvorů je 10 cm.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Parametry

Délka [mm]280 mm
Šířka218 mm
Výška151 mm
Druh zvířeteKůň, Skot
Počet zvířat1 ks
Přívod Ø1/2
Provozní tlak (at.)0,1 až 5
Provedení napáječkyMiskové napáječky jazykové

Zákazníci také hledají jako: napáječka s jazykem, jazyková napáječka pro skot, ovce, koně

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

70 %
Hodnotili 2 uživatelé
 • 50 x
 • 41 x
 • 31 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Kateřina Hošková - 5.12.2022
  Pro:
  S napáječkou jsem několik cca 6 let spokojená. Nikdy voda nezamrzla v napaječce. Příjemně to ohřívá vodu na cca 5´C. Pokud máte vodu ze studny, doporučuji dát sítko. Ventil napaječky se může stát, že se zasekne a voda proudí přes něj. Někdy stačí napáječku zmáčknout a písek se vyplaví, ale někdy je třeba koupit nový ventil, pokud ji písek poškodí.
  Proti:
  Doporučuji pevně přidělat ke stěně. Pokud se bude napáječka hábat, vyvyklá se plastový závit na trubku a pak napáječka protéká.
  Shrnutí:
  Uchycuje se ke stěně dobře, dobře se myje, dobře se rozebírá, vše zvládne i žena.. Tato napáječka má termostat, ale je třeba dát před připojení trafo (prodávají se i na více napáječek naráz, aby je to utáhlo).
 • Pavel Š. - 3.5.2022
  Pro:
  4x otvor pro M10,příprava pro vytápění.horní nebo spodní přívod,krytka nepotřebného vývodu součástí
  Proti:
  krytka je třeba dotěsnit.redukce na trubku např PE20 nelze přímo připojit na spodní přívod,nutno dokoupit ještě tzv.prodloužení.Provedení je pevné,stejně ale považuji za nezbytné dokoupit/vyrobit kryt.
  Shrnutí:
  Jako základ dobrý.

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Napáječka
  Kateřina Kormundová, 06.12.2017 16:05:55
  Dobrý den, mám již na trubce a kohoutu vyhřívací kabel, ale potřebuji místo kohoutku napojit napaječku. Dá se tato napáječka připojit na vyhřívací kabel a má tato napaječka v sobě termostat jako napaječka SB2H? děkuji
  • RE: Napáječka
   Jan Kamír, 07.12.2017 9:54:19
   Dobrý den, k této napáječce se dá připojit vyhřívací kabel, který je typově přímo pro ní určený, tedy vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 RBH - vyhřívání včetně přívodu, objednacího čísla 44041 nebo Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H objednacího čísla 44040 bez vyhřívání přívodu. Pokud máte jiný kabel, nepůjde standardně napojit na napáječku. Termostat je součástí vyhřívacího kabelu, nikoliv této napáječky. S pozdravem Jan Kamír
 • Vyhřívání
  Matěj Vaida, 17.04.2016 20:42:23
  Dobrý den. Chci se zeptat co potřebuji ještě k této napáječce aby byla vyhřívaná?
  • RE: Vyhřívání
   Jan Kamír, 19.04.2016 8:44:58
   Dobrý den. Nejjednodužší bude, když si přímo objednáte napáječku včetně kabelu. tato je pouze připravená k vyhřívání. Je to z toho důvodu, že je pak možné kdykoliv po namontování napáječky vyhřívání dodatečně přidat. Pokud tedy chcete rovnou vyhřívanou napáječku, doporučuji tuto zakoupit již s kabelem SB2H nebo SB2 H RBH, která vyhřívá i přívod. Pak je pouze nutné přikoupit trafo s odpovídajícím krytím. S pozdravem Jan Kamír

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].