Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 42 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H

Vyhřívací kabel ohřívá pouze spodní stranu misky. Vyhřívací kabel pro napáječky SB 2 o výkonu 33 W a provozním napětí 24 V se připevňuje na spodní stranu misky napáječky. Součástí kabelu je integrovaný termostst, který zapíná kabel při +5°C, vypíná jej, pokud teplota misky přesáhne +15°C.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 44040
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska
Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 - miska

1 050,00 Kč bez DPH

A

1 270,50 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 44040
 • Balení: 1/-/-
 • Hmotnost v kg: 0,31
 • Značka: LISTER GmbH

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Dotaz na zapojení topného kabelu s termostatem
  Martin Havelka, 29.10.2018 9:43:29
  Dobrý den, potřebuji pomoci majitelce stáje se zapojením vyhřívacího kabelu. O elektrice něco vím, ale nemám ponětí, jak se zapojuje, protože podané informace jsou "neúplné". O co jde: Kabel s termostatem má jen jeden výstupní drát (co mi ukázala). Ten se nejspíše zapojuje na jeden pól výstupu z trafa, ale co ten pól druhý? A co v tom kabelu topí? V silikonové bužírce jsou jakási skelná vlákna a uvnitř dva druhy tenkých drátků - měď a ocel. Tyto drátky vytvářejí teplo? Pak by ale druhý konec kabelu měl být připojen na druhý vývod trafa? A ještě jeden dotaz - pokud se kabel poškodí, není problém ho v místě poškození spájet a zaizolovat? (třeba smršťující se bužírkou?) Díky za informace. Rád bych majitelce pomohl, ale nikdy jsem to zapojené neviděl a nemám o tom ponětí. A to o elektřině opravdu něco vím …:)) Pěkný den M.H.
  • RE: Dotaz na zapojení topného kabelu s termostatem
   Jan Kamír, 29.10.2018 14:02:26
   Dobrý den, zapojit se musí do trafa oba konce kabelu. Jedna strana kabelu (bez štítku) slouže pouze k připojení do trafa, druhá strana kabelu (se štítkem) slouží k vyhřívání a rovněž k připojení do trafa. K tomu účelu u vyhřívací strany kabelu posledních cca 30cm také nevyhřívá (označeno na kabelu ryskou) . Část která vyhřívá se omotává okolo přívodu a druhý kabel se pak souběžně vede podél potrubí k trafu. Kabely musí být chráněny a instalovány tak, aby byli mimo dosah zvířat, dětí a neoprávněných osob. Nesmí se jakkoliv používat poškozené kabely. Poškozené kabely neopravujte a dále nepoužívejte. S pozdravem Jan Kamír
 • kabel
  Vlaďka V., 18.09.2018 8:23:29
  Dobrý den, kolik metrů má kabel : Vyhřívací kabel s termostatem pro napáječku SB 2 H , který máte v nabídce ? Nenašla jsem uvedeno. Děkuji moc za odpověď. V.
  • RE: kabel
   Ondra, 18.09.2018 8:43:13
   Dobrý den, délka kabelu je 2,85 m viz návod. Kabel je na cca 1 metr přívodního potrubí.
 • Vyhřívací kabel
  Bahula J., 13.04.2016 17:52:55
  Vážení, zajímá mě zda se dá kabel dát pod koberec v parapetu okna, aby se zvýšila povrchová teplota. V daném místě je tepelný most. Okno je u podlahy. Děkuji za odpověď.
  • RE: Vyhřívací kabel
   Jan Kamír, 14.04.2016 8:42:57
   Dobrý den, kabel není určený k tomuto použití a proto nemůžu zaručit, že bude plnit v tomto případě svou funkci. Kabel se nesmí navíc křížit a krátit. S pozdravem Jan Kamír
 • dotaz na vyhřívání napaječek
  Jedlička, 25.05.2014 22:40:44

  Dobrý den, zařizuji stáj pro koně a potřebuji poradit jak a co všechno potřebuji k vyhřívání napaječek. Potřebuji vyhřívání pro 3 boxy + případné rozšíření na 4 boxy. Poraďte mi prosím co všechno mám koupit. Děkuji Jedlička

  • RE: dotaz na vyhřívání napaječek
   Jan Kamír, 26.05.2014 10:53:03

   Dobrý den, možností je více a z toho důvodu mě prosím s tímto dotazem kontaktujte na adrese jan.kamir@kamir.cz

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].