Využijte dopravy zdarma pro standardní zásilky při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Miskové napáječky jazykové

V této kategorii najdete miskové jazykové napáječky pro skot, ovce a koně. Napáječky jsou z plastu nebo litinové. Některé jazykové napáječky jsou připraveny pro vyhřívání nebo mají uzamykatelný jazyk. V nabídce máme také náhradní díly k miskovým jazykovým napáječkám.

Miskové jazykové napáječky jsou určeny pro individuální ustájení nebo pro malé skupiny zvířat. Pro napuštění vody musí zvíře stlačit jazyk napáječky. Chovatelé by měli při instalaci brát na vědomí, že některá zvířata se mohou bát a nikdy se z jazykové napáječky pít nenaučí.

Oproti napájecím žlabům se miskové napáječky mnohem snadněji udržují v čistotě díky malému objemu zbytkové vody.

U některých typů napaječek lze jazyk zajistit, takže se zvíře napít nemůže. Toho se využívá např, v případě nemoci, kdy potřebujeme vědět, kolik vody zvíře vypije nebo mu ve vodě podávat medikamenty.

Více informací

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 6 produktů
1