Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Vyhřívané a izolované napájecí žlaby

Vyhřívané a izolované napájecí žlaby umožňují pití zvířat tzv. z hladiny a jsou tedy vhodné především pro dojnice. Jsou vyrobeny z monolitického pevného plastu se silnou vrstvou izolační pěny.

Žlaby mají oblé rohy a hrany, velmi stabilní provedení a jsou pevně přikotveny k podlaze. Díky uzavřené konstrukci a výborné izolaci se studený vzduch nedostane k přívodu vody a plovákovému ventilu. Plovákový ventil s vysokým průtokem zajišťuje dostatečný přítok vody pro pijící zvířata. Speciální konstrukce víka zajišťuje, že studený vzduch neproniká do prostoru, kde je plovák umístěn a přitom je tento prostor snadno přístupný.

V mrazivých dnech při dostatečném odběru vody pijícími zvířaty, zajistí přitékající voda díky kvalitní izolaci nezamrznutí hladiny. Při velkých mrazech, lze otevřít malý doplňkový ventil, díky kterému stále protéká malý proud vody přes komoru ventilu a mísu napáječky do odpadu.

Čistění je díky velkému vypouštěcímu otvoru velmi rychlé a jednoduché.

Více informací

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 10 produktů
1