Do 31.10.2023 bude ztížen vjezd do areálu firmy KAMÍR a Co spol. s r.o. z důvodu rekonstrukce vozovky. Sledujte dopravní značení. Alternativně lze použít vjezd přes areál firmy Bluetech s.r.o.. Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Pozor, dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Napájecí žlaby pevné

Napájecí žlaby na vodu slouží k pohodlnému napájení většího počtu zvířat ve skupině. Velikost napájecího žlabu je závislá na počtu zvířat ve skupině, vzdálenosti hranice pastviny k napajedlu a na tom, zda mají zvířata celodenní volný přístup k napajedlu. Na menších pastvinách (200 m) chodí zvířata pravidelně pít sama nebo v malých skupinách. Při větší vzdálenosti pak chodí pít celé stádo najednou, musí se volit napajedlo s větší zásobou vody a dostatečným přítokem.  Obdobně, pokud nemají zvířata celodenní volný přístup k napajedlu, je potřeba zvolit také větší objem napájecího žlabu.

Napájecí žlaby jsou vyrobeny z černého nebo zeleného polyetylenu. Materiál splňuje požadavky pro využití pitné vody za účelem napájení zvířat. Napájecí žlaby mají ventily s plováky a jsou určeny do provozního tlaku 1-5 at. Námi nabízené žlaby splňují obecné technické požadavky na připojení k vodovodní síti. Jejich konstrukce zamezuje v případě poruchy vniknutí vody přes ventil do vodovodu. Větší žlaby mají vypouštěcí otvor pro potřebu vymytí. Všechny napájecí žlaby v této kategorii mají plovák.

Kromě napájecích žlabů u nás můžete zakoupit také krmné žlaby pro skot nebo na žlaby pro ovce a kozy.

Pokud potřebujete s výběrem napájecího žlabu poradit, využijte naší poradny u jednotlivých produktů.

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řadit podle:

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 8 produktů
1

Kromě napájecích žlabů najdete v naší nabídce veškerý sortiment potřeb pro koně.