Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Napájecí žlaby pevné

Napájecí žlaby na vodu slouží k pohodlnému napájení většího počtu zvířat ve skupině. Velikost napájecího žlabu je závislá na počtu zvířat ve skupině, vzdálenosti hranice pastviny k napajedlu a na tom, zda mají zvířata celodenní volný přístup k napajedlu. Na menších pastvinách (200 m) chodí zvířata pravidelně pít sama nebo v malých skupinách. Při větší vzdálenosti pak chodí pít celé stádo najednou, musí se volit napajedlo s větší zásobou vody a dostatečným přítokem.  Obdobně, pokud nemají zvířata celodenní volný přístup k napajedlu, je potřeba zvolit také větší objem napájecího žlabu.

Napájecí žlaby jsou vyrobeny z černého nebo zeleného polyetylenu. Materiál splňuje požadavky pro využití pitné vody za účelem napájení zvířat. Napájecí žlaby mají ventily s plováky a jsou určeny do provozního tlaku 1-5 at. Námi nabízené žlaby splňují obecné technické požadavky na připojení k vodovodní síti. Jejich konstrukce zamezuje v případě poruchy vniknutí vody přes ventil do vodovodu. Větší žlaby mají vypouštěcí otvor pro potřebu vymytí. Všechny napájecí žlaby v této kategorii mají plovák.

Kromě napájecích žlabů u nás můžete zakoupit také krmné žlaby pro skot nebo na žlaby pro ovce a kozy.

Pokud potřebujete s výběrem napájecího žlabu poradit, využijte naší poradny u jednotlivých produktů.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 8 produktů
1

Kromě napájecích žlabů najdete v naší nabídce veškerý sortiment potřeb pro koně.