Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Síťové a kombinované zdroje RAPTOR 12/230 V

Elektrické ohradníky napájené ze sítě jsou pro provoz elektrické ohrady ekonomicky nejvýhodnější. Protože se spotřeba elektrického proudu pohybuje v jednotkách Wattů, je jejich samotný provoz velmi levný i při vysokých výstupních výkonech.

Doporučujeme použít síťové elektrické ohradníky i tam, kde je pastvina vzdálena i několik set metrů od zdroje proudu a lze technicky přivést napětí od zdroje k ohradě (pomocí vysokonapěťových kabelů lze přívod natáhnout i potokem nebo propustky pod silnicí). Pokud je přívod dobře zhotovený, měli byste na jeho konci naměřit stejné napětí jako na samotném zdroji. Poskytujeme záruku 3 roky na každý zakoupený síťový elektrický ohradník.

Řadit podle:
Nalezeno 8 produktů
1

Podívejte se také na naši kompletní nabídku elektrických ohradníků nebo využijte konfigurátor elektrických ohradníků, který sestaví celou objednávku za vás. 

Podívejte se také na naši kompletní nabídku elektrických ohradníků.