Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah

Zvýhodněná sada kombinovaného ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS se solárním panelem 100W a baterií 130Ah.

  • Ohradník s max. vybíjecí energií 8 J lze použít na délku ohrady se středním porostem až 17 km.
  • Trakční baterie o vysoké kapacitě 130Ah.
  • Solární panel 100W dobíjejí baterii ohradníku a snižují tak četnost dobíjení baterie.

Adaptér, akumulátor a solární panel jsou součástí dodávky.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30485
nové
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah
Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah Sada elektrického ohradníku AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS + solární panel 100 W + akumulátor 130 Ah

17 000,00 Kč bez DPH

C

20 570,00 s DPH

Ušetříte 10 %
Při nákupu kompletu/sady ušetříte. Aktuální cena jednotlivých položek zboží je 18 910,00 Kč bez DPH / 22 881,10 Kč s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 30485
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 57,85

Zvýhodněná sada kombinovaného ohradníku s chytrou funkcí smartGPS pro všechny chovatele skotu, koní, ovcí nebo divoké zvěře. V sadě je také solární panel 100 W a AGM baterie (130Ah), zdroj lze napájet také ze sítě 230 V. Maximální napětí v ohradníku je 11 200 V, napětí ohradníku při odporu 500 Ohm je 8 700 V, vybíjecí energie ohradníku 8 J.

Jedná se o silný zdroj, který lze ovládat pomocí aplikace Kerbl-Welt, aplikace je bezplatná po celou dobu používání a není nutné hradit řádné další registrační poplatky, aplikace je kompatibilní se zařízeními AKO SMART a ke stažení pro zařízení s OS Android nebo iOS.

Obsah balení

1x Kombinovaný ohradník AKO DUO-Power Xi 8000 smartGPS (obj.č. 30800)
1x Solární panel 100W (obj.č. 34156)
1x Trakční baterie 130Ah (obj.č. 30031)

Chytré ovládání pomocí aplikace

Nová SMART zařízení od AKO mají přímé připojení ke úložišti na internetu (ne přes WLAN- WiFi). Podmínkou je mít v místě provozování zdroje dostupný signál pro internet věcí NB-IoT provozovaný operátorem T-mobile a zařízení s OS Android nebo iOS. Zda je ve vašem místě dostupný signál IoT si můžete ověřit na: ČTÚ Vizualizační Portál - Úvod (ctu.cz), pro provoz by měl být „výborný“.

Co lze pomocí Smart funkce spravovat:

Jednoduché monitorování a ovládání ohradníku nezávisle na vaší vzdálenosti.

Zařízení lze ovládat přímo prostřednictvím mobilní komunikace. To znamená, že v dosahu zařízení není potřeba žádné další zařízení (SIM karta) nebo připojení k WiFi. Je nutné mít signál na IoT.

Zařízení lze ovládat a monitorovat pomocí bezplatné aplikace Kerbl-Welt ve smartphonu nebo v prohlížeči z počítače.

Pokud se vyskytnou problémy na ohradníku (např. pokud není dosaženo minimálního ochranného napětí), budete jako uživatel informováni prostřednictvím oznámení (notifikací) na telefonu (volitelně také prostřednictvím e-mailu) v reálném čase. Pro správnou funkci push notifikací je nutné mít v telefonu pro danou aplikaci notifikace povoleny. Upozornění lze také sledovat přímo v aplikaci včetně jejich historie. 

Aplikace vám poskytuje informace o aktuálním stavu zdroje, případně baterie a historické údaje o napětí na ohradníku.

Pomocí aplikace můžete zapnout/vypnout napájení chytrého zdroje pro elektrický ohradník, změnit limitní hodnoty pro aktivaci alarmu a přizpůsobit výstupní výkon vašim potřebám. Tzn. mohu snížit výkon zdroje např. pro jiný typ chovaných zvířat, nebo si změnit limit pro zasílání upozornění.

Integrovaná funkce GPS sledování - k vyhledání zařízení, zejména v případě krádeže - ihned poté, co je zařízení připojeno ke zdroji napájení a má „přístup“ k síti GPS.

Aplikace pro Smart zařízení AKO je pro váš chytrý mobilní telefon s operačním systémem Android nebo iOS ke stažení v Google Play nebo Appstore zdarma, bez dalších poplatků pro všechny aktivní funkce během celé doby používání Smart zařízení AKO (elektrické ohradníky a doplňková zařízení s označením SMART).

Elektrické ohradník AKO Smart lze dále doplnit zařízením Smart Satellite (viz související produkty): Smart Satellite pro připojení k aplikaci Kerbl-Welt vám nabízí možnost kdykoli kontrolovat napětí plotu v reálném čase a bez ohledu na místo. Díky internetovému připojení nepotřebuje WiFi pro instalaci, díky čemuž je použití velmi flexibilní.

Pokud zjistíte po zakoupení, že na místě provozování zařízení smart nemáte dostatečně kvalitní signál pro internet věcí NB-IoT je možné produkt smart do 14 dní od převzetí vrátit. Pozdější vrácení z tohoto důvodu nebude možné. Předem si můžete ověřit teoretickou kvalitu signálu NB IoT na: ČTÚ Vizualizační Portál - Úvod (ctu.cz) a měl by být „výborný“.

Pozor: Umístěním el. zdroje smartGPS nebo Smart Satellite do ocelové schránky, může dojít ke zhoršení nebo úplné ztrátě signálu

Chytrý zdroj DUO-Power Xi 8000

Obsah balení:

1x elektrický ohradník DUO-Power Xi 8000 smartGPS včetně neomezeného využití LTE
1x výstražná cedulka "Pozor elektrický ohradník"
1x adaptér 230 V
1x kabel pro připojení 12 V
1x kabel k uzemnění (1 m)
1x propojovací kabel (1 m)
1x návod k použití

Technické údaje elektrického ohradníku:

Typ: DUO-Power Xi 8000 smartGPS
Obj. číslo: 30800
Zdroj proudu: olověný 12 V; adaptér 230 V; solár 100 W
Spotřeba zdroje: 165-570 mA
Maximální napětí: 11 200 V
Napětí při chodu naprázdno: 10 200 V
Napětí při odporu 500 Ω: 8 700 V
Nabíjecí energie: 12 J
Max. vybíjecí energie: 8 J
Energie při sníženém výkonu: -
Teoretická délka ohrady podle normy VDE: 240 km
Délka ohrady bez porostu: 50 km
Délka ohrady se středním porostem: 17 km
Délka ohrady s velkým porostem: 7 km
Počet sítí 50 m: 30 ks
Počet zemnících tyčí: 3+ ks (není součástí balení)
Záruka: 4 roky

Trakční baterie 130Ah

Silná trakční baterie vhodná ke všem zdrojům k elektrickému ohradníku.

Technické údaje:

Napětí (V): 12
Kapacita (Ah): 130
Délka (mm): 514
Šířka (mm): 189
Výška (mm): 220

Solární panel 100W

Solární panely dobíjejí baterie ohradníku a snižují tak četnost dobíjení 12V baterie – akumulátoru ze sítě 230V. Vhodný pro elektrické ohradníky XDi 10000 a XDi 15000.

Panely slouží k dobíjení baterie a jejich výběr výkonu je doporučován ke zdroji tak, aby po dobu vegetačního období zajišťovaly dobíjení baterie bez potřeby dalšího dobíjení. Při dlouhodobě podmračeném období a při krátkých dnech to nemusí ale postačovat a pak je baterii třeba dobít ze sítě. Solární panely se musí vždy provozovat s baterií. Panel je třeba umístit tak, aby jej nic nestínilo, směrem k jihu a co nejvíce kolmo ke slunci. Jiné umístění snižuje výkon. Výkonnost snižuje i zaprášení panelu např. pylem.

Obsah balení:

Panel (100W) a 7 m prodlužovacího kabelu.

Rozměry: šířka 55 x výška 120 x hloubka 3,8 cm.

Solární panel je dodáván včetně regulátoru nabíjení.

Nutné znalosti:

Chovatelské a zootechnické výrobky nabízené společností KAMÍR a Co spol. s r. o. vyžadují určitou úroveň znalostí a zkušeností v oboru. Používání těchto výrobků je nutné přizpůsobit druhu, plemeni a kategorii chovaných zvířat, jejich zdravotnímu stavu a podmínkám, kde jsou zvířata držena apod. V případě pochybností o vhodnosti použití výrobku doporučujeme konzultaci s odborníkem, naším odborným poradcem nebo veterinářem.

Parametry

Délka ohrady se středním porostemdo 17 km
Max. vybíjecí energiedo 8 J
S automatickou regulacíNe
Typ zdrojeKombinované (akumulátor 12V, solár, 230V)
ZnačkaAko
Druh zvířeteKoza, Kůň, Ovce, bezrohá koza, Proti divoké zvěři, Skot

Zákazníci také hledají jako: chytrý ohradník se solárním panelem AKO DUO-Power Xi 8000

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].