Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Chytré zdroje pro elektrické ohradníky AKO SMART

Nové chytré ohradníky značky AKO SMART mají přímé připojení k úložišti na internetu (ne přes WLAN - WiFi). Podmínkou je mít v místě provozování zdroje dostupný signál pro internet věcí NB-IoT provozovaný operátorem T-mobile a chytrý telefon. Díky tomuto systému můžete svůj zdroj jednoduše sledovat a ovládat z telefonu nebo jiných zařízení s OS Android nebo iOS.

Pro provoz je nutné mít staženou aplikaci Kerbl-Welt, která je zdarma a je dostupná pro zařízení s operačním systémem Android a iOS. Aplikace je zdarma, bez dalších poplatků pro všechny aktivní funkce během celé doby používání SMART zařízení AKO.

Kontrola dostupnosti signálu IoT

Před zakoupením cyhtrého zdroje je třeba zjistit, zda je v místě, kde bude zařízení SMART provozováno, dostatečně silný signál NB IoT - Internet věcí. Na Vizualizačním portálu telekomunikačních služeb ČTÚ je možnost orientačně zjistit úroveň tohoto signálu ve Vašem místě. Zvolit: modul mobilní služby, operátor T-mobile, frekvence 800 MHz, zapnuté „Simulace pokrytí“ a „Podkladová mapa“. Pro správnou funkci by měla být úroveň signálu „výborná“. I v určitém místě záleží, kde je přístroj umístěn. Stěny budovy, kovové předměty, špatná dispozice k vysílači mobilního signálu a další rušivé prvky mohou signál zeslabovat. Na jedné straně domu funguje, na druhém ne.

Alternativou k provozu chytrých ohradníků bez nutnosti signálu IoT, ale s připojením přes Wifi jsou chytré ohradníky Lacmé s vlastní komunikační bránou L.BOX LD.

Časté dotazy k provozu chytrých zdrojů AKO

1. Potřebuji k provozu chytrého zdroje i další komponenty?

Ne, stačí vám zařízení s OS Android nebo iOS a signál IoT, pro provoz aplikace další zařízení nepotřebujete. 

2. Co všechno za informace v aplikaci najdu? 

 • Online ovládání zdroje přes aplikaci - vypnutí/zapnutí, nastavení limitních hodnot pro kontrolu v reálném čase bez ohledu na to, kde se nacházíte.
 • Upozornění při poklesu napětí nebo poruše na ohradě pomocí notifikací nebo SMS zpráv.
 • Možnost s propojením kontrolních bodů pomocí - Alarm AKO Smart Satellite, kdy lze kontrolovat napětí plotu na určitém místě v reálném čase bez ohledu na to, kde se nacházíte.
 • Uložení informací o výstupním napětí a upozornění. 
 • Jeden systém může být přístupný pro více uživatelů na jejich telefonech, pokud jejich majitelům zpřístupníte váš účet.
 • Jednotlivé zdroje si můžete pojmenovat tak, aby se vám nepletly.
 • Jednoduché nastavení výstupního výkonu, především u bateriových zdrojů snížením spoříte jeho akumulátor.

3. Můžu kontrolovat také jiné body na ohradě?

Ano, díky alarmu AKO Smart Satellite lze na ohradě nastavit "kontrolní body" a sledovat zde napětí v reálném čase bez ohledu na to, kde se nacházíte. Díky internetovému připojení nepotřebuje WiFi pro instalaci, díky čemuž je použití velmi flexibilní.

Více informací

Řazení

 • Doporučujeme
 • Nejnižší cena
 • Nejvyšší cena
 • Název (A-Z)
 • Hodnocení
Nalezeno 6 produktů
1

Podívejte se také na naší kompletní nabídku elektrických ohradníků.