KAMIR

Dárkové poukazy

Dárkový poukaz opravňuje držitele k odběru zboží v hodnotě uvedené na poukazu včetně DPH. Vydavatelem poukazu je KAMÍR a Co spol. s r. o., IČ: 15770265, Ferd. Pakosty 1148, 395 01 Pacov.

Poukazem lze uhradit nákup na internetovém obchodě www.kamir.cz nebo v kamenné prodejně v Pacově, Chlumci, Třemošné, Jaroměři a Litomyšli. Hodnota uvedená na přední straně poukazu bude odečtena z hodnoty nákupu na finálním daňovém dokladu. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. Po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti.

Pro uplatnění dárkového poukazu při nákupu na eshopu opište kód kupónu do poznámky Vaší objednávky na našem eshopu, hodnota poukazu Vám bude odečtena při zpracování Vaší objednávky.

Pokud spěcháte a chcete mít dárkový poukaz co nejdříve, doporučujeme online platbu. Jestliže kupujete pouze dárkový poukaz, zvolte jako typ dopravy „osobní odběr". Dárkový poukaz vám pošleme elektronicky na vámi zadanou e-mailovou adresu.

Na našich prodejnách nemáme k dispozici barevné tiskárny požadované kvality. V případě, že si chcete osobně vyzvednout na některé z našich poboček, uveďte to do poznámky Vaší objednávky a my jej vyrobený na pobočku zašleme se závozem zboží. Dodací doba kupónu je pak delší.

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefon +420 565 442 959.