KAMIR

Hodnocení produktů a poradna pro zboží

Pořád se nemůžete rozhodnout, jestli jste vybrali dobře? Nejste si jistí velikostí nebo jinými paramentry produktu? Chcete mít jistotu?
Pak nezapomeňte na dvě šikovné pomůcky, které najdete v našem eshopu:

zákaznické hodnocení produktů

odborná poradna

Hodnocení zákazníků

U každého produktu naleznete zákaznické recenze. Zboží je možné ohodnotit pomocí hvězdiček (maximum je 5 hvězdiček) i slovního komentáře. Pro další zákazníky je proto výběr snadnější, protože recenze od skutečných uživatelů jsou spolehlivé a často obsahují důležité informace. Zákaznické recenze nikdy nemažeme - ani ty negativní. Výjimkou jsou smapové, vulgární nebo zcela nesouvicející příspěvky. 

Poradna 

U každého produktu najdete také záložku s poradnou. Pomocí jednoduchého formuláře můžete položit konkrétní dotaz našim pracovníkům, specialistům na daný sortiment. Odpovídáme velmi rychle, obvykle do druhého pracovního dne. Můžete si být jistí, že odpověď bude fundovaná - odpovídají vám lidi z oboru, kteří vědí, o čem mluví. Dotazy i odpovědi na stránce zůstávají i pro ostatní zákazníky. Proto většinou stačí pročíst si diskuzi. Je možné, že dotaz, který máte na jazyku, už někdo před vámi položil.