Využijte dopravu zdarma  při nákupu nad 2500 Kč bez DPH v ČR a nad 5000 Kč bez DPH na Slovensko pro standardní zásilky. Dopravu zdarma není možné využít při nákupu zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.

KAMIR

Chladící a čistící sprej Kerbl na ostří nožů stříhacích strojků, 500 ml

Chladící i čistící sprej vše v jednom. Zlepšuje výsledky stříhání a udržuje ostří déle ostré. Při použití spreje se lépe odstraňují zbytky srsti a nečistoty z ostří nožů.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 51097
Chladící a čistící sprej Kerbl na ostří nožů stříhacích strojků, 500 ml Chladící spej na ostří nožů stříhacích strojků.

190,08 Kč bez DPH

A

230,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 51097
  • Balení: 1/12
  • Hmotnost v kg: 0,43
  • Značka: Albert Kerbl GmbH

Použití: před použitím sprej dobře protřepejte. Sprej stříkejte ve vertikálná poloze ze vzdálenosti cca 15 cm. Nože poté otřete hadříkem do sucha. Doporučujeme použít kvalitní hadřík na otírání nožů.

Tip: Po použití spreje by měla být stříhací hlava naolejována.

Zákazníci také hledají jako: Chladící sprej pro stříhací hlavy Kerbl, čistící sprej pro břity Kerbl, sprej pro čištění hlav Kerbl, sprej na čištění hlav Kerbl, sprej na chlazení hlav Kerbl

Soubory ke stažení

Související zboží

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].