Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Stájová deka Harrys Horse hříběcí, modrá

Stájová hříběcí deka značky Harrys Horse.

  • Zapínání na suchý zip.
  • Pásek pod ocas.
  • Logo Harrys Horse.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 80165
Stájová deka Harrys Horse hříběcí, modrá Deka stájová Harrys Horse hříběcí, modrá

619,83 Kč bez DPH

B

750,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

  • Objednací číslo: 80165
  • Balení: 1
  • Hmotnost v kg: 0,5

Stájová deka pro hříbata značky Harrys Horse je vyrobena z prodyšného lehkého materiálu. Přes prsa je nastavitelné zapínání na suchý zip, pod břichem nastavitelný pás také na suchý zip. Deka má pásek pod ocas. Gumové logo Harrys Horse. Délka 65 cm ( od kohoutku ke kořeni ocasu).

Zákazníci také hledají jako: hříběcí stájovka Harrys Horse

Hodnocení

Tento produkt ještě nikdo nehodnotil.
Buďte první ;-)

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].