Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 20 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL do 17.6.2024.

Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Kamera SmartCam HD

SmartCam kamera s možností připojení jako hotspot WLAN, Ovládání přes smartphone (bez připojení k internetu) s Androidem nebo iPhone.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 30004
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD
Kamera SmartCam HD Kamera KERBL SmartCam HD

3 330,58 Kč bez DPH

C

4 030,00 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 30004
 • Balení: 1
 • Hmotnost v kg: 0,66
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Kamera s mnoho možnostími Pro použití jako hotspot WLAN může být kamera ovládána přímo přes smartphone (bez připojení k internetu). Při použití jako přívěsové kamery mohou být zvířata monitorována přímo prostřednictvím aplikace (UCCAM) na mobilním telefonu iPhone nebo Android. Kamera má výkonný magnetický držák, aby mohl být flexibilně zajištěn bez nutnosti vrtání nebo šroubování. Výkonné lithium-iontové baterie nabízejí až 6 hodin provozu. rozsáhlé možnosti dozoru při přepravě zvířat, přístup přes různá zařízení (smartphone, počítač nebo tablet), robustní pouzdro s třídou ochrany IP66, bezplatná aplikace pro iOS nebo Android pro smartphony nebo tablety, funkce nočního vidění (světelný senzor, obrazový snímač i IR diody LED). 100° úhel záběru rozlišení 1280x720 (HD).

Dodávané balení: kamera, napájecí zdroj, anténa WLAN, návod k obsluze

Technický popis:

Obrazový snímač:  1/4 "CMOS
Rozlišení: 1280 x 720 (HD)
Viditelný rozsah: 100 ° široký úhel
Počet LED / noční vidění: 21/5 m
Napětí: 5 V
Baterie: Li-ion 3,7 V / 3000 mAH
Doba provozu baterie: 6 h (bez IR LED), 4 h (s IR LED)
Teplota oblasti použití: -10 ° C až +50 ° C

Parametry

Kamery - užitíInfračervený přísvit, Stacionární

Zákazníci také hledají jako: KERBL SmartCam HD, kamera do boxu

Hodnocení

100 %
Hodnotil 1 uživatel
 • 51 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 20 x
 • 10 x
 • Tomáš Bursík - 9.3.2022
  Pro:
  Kovové tělo, magnetický úchyt, snadné sw zprovoznění včetně spárování s mobilem
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  ideální řešení pro monitoring v koňském přívěsu

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

 • Dotaz SmartCam kamera
  Martina Májková, 07.04.2024 20:22:37
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda kamera funguje i na delší vzdálenosti od stájí. Je možné kontrolovat stáj odkudkoliv? Musím mít proto data? Máme pouze domácí WiFi. Děkuji za odpověď a radu. Martina Májková
  • RE: Dotaz SmartCam kamera
   Petr, 09.04.2024 10:27:35
   Toto je naše jediná kamera, která se nepřipojuje do cloudu. Kamera může pracovat ve dvou režimech. 1) Autonomní síť. Tedy Wifi, kterou si sama kamera vytvoří. K ní se potom připojíte počítačem nebo tabletem nebo mobilem. Přes uvedenou aplikaci UCCAM je pak možné sledovat obraz. Jak již z popsaného vyplývá, můžete sledovat obraz jen pokud jste v dosahu Wifi té kamery. Obraz se přenáší přes Wifi, takže žádná data nejsou účtována, na druhou stranu není možné sledovat obraz odkudkoliv. 2) Kamera se připojí k již existující Wifi síti. Opět je pak možné z tabletu, telefonu, sledovat obraz. Ale jen pokud jste připojeni ke stejné Wifi síti. Tedy opět není možné sledovat obraz odkudkoliv, ale jen pokud jste připojeni k té stejné Wifině jako kamera. Mobilní data nejsou potřeba. Pokud potřebujete sledovat obraz odkudkoliv doporučuji naše kamery 30005, 34040 nebo 30003. Které díky připojení ke cloudu mají rozsáhlé možnosti sledování obrazu odkudkoliv, včetně prohlížení archivu, kdy se kamera sama aktivuje v případě detekce pohybu. Jestli jsou u sledování obrazu potřeba data rozhoduje připojení mobilu/tabletu. Pokud jste na Wifi, data nejsou potřeba, pokud budete sledovat po mobilní síti, data jsou potřeba.

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].

Video