Využijte dopravu zdarma pro standardní zásilky při objednávce nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko nebo AKCI na dopravu standardních zásilek za 35 Kč do PPL Parcelboxů, PPL Parcelshopů a výdejní místa PPL. Nabízíme také speciální dopravu zdarma v ČR pro rozměrné a těžké zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava při objednávce nad 60 000 Kč bez DPH.

KAMIR

Izolátor pro elektrický ohradník, porcelánový, rohový a napínací

Kvalitní rohový a napínací izolátor z porcelánu. Požívá se především pro pevné ohrady z vysokopevnostních drátů jako je SECURGAL, ale lze je použít i u oplocení s obyčejnými dráty nebo plastovými vodiči.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 34401
Izolátor pro elektrický ohradník, porcelánový, rohový a napínací Izolátor pro elektrický ohradník, porcelánový, rohový a napínací
Izolátor pro elektrický ohradník, porcelánový, rohový a napínací Izolátor pro elektrický ohradník, porcelánový, rohový a napínací

16,00 Kč bez DPH

B

19,36 s DPH

Skladem

Popis a parametry produktu

 • Objednací číslo: 34401
 • Balení: 1/10/200
 • Hmotnost v kg: 0,11
 • Materiál / složení: plast, kov
 • Značka: Albert Kerbl GmbH

Vzhledem ke konstrukci se většinou používá na začátku, na konci nebo v rohu ohrady a působí na něj veškerý tah vodičů. V ostatních izolátorech vodiče jen volně procházejí.

Pro jaké vodiče je izolátor vhodný použít:

Drát do 3,15 mm: ano
Ocelové lanko do 2,2 mm: ano
Lanko do 4 mm: ne
Lano nad 4 mm: ne
Páska do 10 mm: ne
Páska do 20 mm: ne
Páska do 40 mm: ne

Parametry

Typ vodičeDrát
Způsob použití izolátoruRohové a napínací

Zákazníci také hledají jako: rohový izolátor na el. ohradník, ohradníkový izolátor, keramický izolátor

Související zboží

Hodnocení

80 %
Hodnotili 3 uživatelé
 • 52 x
 • 40 x
 • 30 x
 • 21 x
 • 10 x
 • Jiří Sedlák - 31.3.2021
  Pro:
  úžasná věc, krásně provedeno, jsem nadšený
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  -
 • Miloslav Hudec - 13.12.2018
  Pro:
  Nízká cena, ale...
  Proti:
  Nekvalitně naglazované, mnohde otlučené, často lajdácká práce.
  Shrnutí:
  Z patnácti doručených keramických izolátorů jsem vybral dobrých asi šest kusů. Zbytek byl buď nekvalitně vyrobený už v keramické dílně, špatně naglazovaný a nebo otlučený. S tímto výsledkem jsem ale počítal a proto objednal těch patnáct kousků. Izolátory jsem chtěl na rádiovou anténu. Vzhledem k ceně i přes přísnou selekci, jsem ale spokojen! I když by nebylo od věci, kdyby prodejce požadoval po výrobci vyšší kvalitu. Kde jsou ty časy kvalitních anténních keramických izolátorů...
 • Zdeněk H. - 5.4.2016
  Pro:
  je to skutečně velmi kvalitně provedené, už jsem ani nedoufal, že v dnešní době plastů někdo vyrobí kvalitní porcelánový izolátor a navíc glazovaný, mohu jedině doporučit, protože plast se tomu prostě nevyrovná, je to super
  Proti:
  -
  Shrnutí:
  špičkový izolátor na našem trhu a navíc za špičkovou cenu

Zboží v našem eshopu může hodnotit pouze zákazník, který si jej zakoupil. Zboží je možné hodnotit prostřednictvím námi zaslaného e-mailu nebo v zákaznické zóně.

Poradna

K tomuto produktu ještě nikdo dotaz nepoložil.
Buďte první ;-)

Napište nám své dotazy

Váš e-mail nebude zveřejněn, ale bude vám na něj zaslána informace o odpovědi. Upozorňujeme, že dotaz může být zveřejněn pro ostatní zákazníky eshopu.

Adresy začínající http:// budou automaticky převedeny na odkazy. Tučné písmo můžete vložit pomocí [b]text[/b], pro kurzívu použijte [i]text[/i].