Nově můžete využít speciální dopravu zdarma v ČR při nákupu nad 60 000 Kč bez DPH i u zboží, které je označeno symbolem speciální dopravy Speciální doprava.
Využijte také dopravu zdarma pro standardní zásilky  při nákupu nad 2 500 Kč bez DPH v ČR a nad 5 000 Kč bez DPH na Slovensko.

KAMIR

Dřevěné kůly

Dřevěné kůly pro elektrické ohradníky mají své využití na základní, trvalou ohradu. 

Smrkové kůly 

Smrkové kůly jsou tlakově mořené. Vyrábí se v průměrech od 6 cm do 16cm v délkách od 150cm do 200cm. Moření zajišťuje kůlům poměrně dlouhou životnost. Minimálně 5 let. Kůly nejvíce trpí právě na rozhraní země a vzduchu. Pro prodoužení životnosti je dobré ohradu pravidelně obsíkat. Vhodné jsou pro suché louky.

Kůly z impregnovaného dřeva se hodí také do rohů a dalších exponovaných míst dočasných ohrad. Životnost tlakově mořených ohradníkových kůlů z měkkého dřeva z naší nabídky je při zachování podmínek použití okolo 10 let.

Dubové kůly

Dubové kůly jsou vhodné do stále vlhkého prostředí, tam je jejich životnost až 50 let. Vhodné do mokřin, mokřadů, kolem potoků s trvale vlhkou půdou.

Akátové kůly

Akátové kůly jsou vhodné do suchého prostředí. Není potřeba impregnace, přesto vydrží desítky let. Vhodné všude, omezení vzhledové. Kůly nejsou stejné, jsou štípané "po vlákně".

Pro snadnou instalaci dřevěných kůlů do země si vyberte z naší nabídky zemních vrtáků a jamkovačů.

Více informací

Upřesnit parametry

Štítky

Materiál kůlů a tyček

Seznam všeho potřebného na pár kliknutí
Průvodce konfigurací a různé scénáře použití elektrického ohradníku, možnost zakreslení ohrady na mapě.

Řazení

  • Doporučujeme
  • Nejnižší cena
  • Nejvyšší cena
  • Název (A-Z)
  • Hodnocení
Nalezeno 9 produktů
1

Moderní alternativou dřevěných kůlů jsou plastové kůly. Plastové kůly mají velmi dlouhou životnost, jejich nevýhodou je však relativně velká křehkost recyklovaného plastu.