Vaše soukromí je důležité: K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery působícími v oblasti sociálních médií, inzerce a analýz. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s tímto sdělením. Ví­ce informací­

Děkuji, beru na vědomí

KAMIR

Dárkový poukaz 2000 Kč

Dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč na nákup zboží v našem e-shopu nebo  v kamenné prodejně v Pacově, Chlumci, Třemošné, Jaroměři a  Litomyšli.

Více informací o produktu

Objednací číslo: 00034
Dárkový poukaz 2000 Kč
Dárkový poukaz 2000 Kč

2 000,00 Kč bez DPH

2 000,00  Kč s DPH

Skladem

Popis produktu

  • Objednací číslo: 00034
  • Hmotnost v kg: 0

Tento dárkový poukaz opravňuje držitele k odběru zboží v hodnotě 2000 Kč včetně DPH. Vydavatelem poukazu je KAMÍR a Co spol. s r. o., IČ: 15770265, Ferd. Pakosty 1148, 395 01 Pacov.

Poukazem lze uhradit nákup na internetovém obchodě www.kamir.cz nebo jej můžete uplatnit v naší pacovské prodejně. Hodnota uvedená na přední straně poukazu bude odečtena z hodnoty nákupu na finálním daňovém dokladu. Poukaz není směnitelný za peníze. Hodnotu poukazu je možné vyčerpat pouze jednorázovým nákupem. Po uplynutí data platnosti se poukaz stává neplatným. Poukaz nemůže být nijak nahrazen v případě ztráty. Nákup zboží se řídí platnými Obchodními podmínkami a reklamačním řádem společnosti.

Pro uplatnění dárkového poukazu opište kód kupónu do poznámky Vaší objednávky na našem eshopu, hodnota poukazu Vám bude odečtena při zpracování Vaší objednávky.

Pokud spěcháte a chcete mít dárkový poukaz co nejdříve, doporučujeme online platbu. Jestliže kupujete pouze dárkový poukaz, zvolte jako typ dopravy „osobní odběr“. Dárkový poukaz vám pošleme elektronicky na vámi zadanou e-mailovou adresu.

Bohužel na našich prodejnách nemáme k dispozici barevné tiskárny požadované kvality. V případě, že si chcete osobně  vyzvednout na některé z našich poboček, uveďte to do poznámky Vaší objednávky a my jej vyrobený na pobočku zašleme se závozem zboží. Dodací doba kupónu je pak delší. 

Potřebujete poradit? Zavolejte nám na telefon +420 565 442 959.

12 důvodů, proč nakupovat v našem e-shopu: